Jos pyörän runko 18" ja renkaat 26"

Määriteltävissä lasten/nuorten pyöräksi? Kyseessä täysjousitettu maastopyörä.
3454
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

EI OLE. SE ON SOPIVA 170-180 SENTTISELLE.

Äänestä
  • Joo just hommasin Nishikin 372 18" runkokoon vekottimen. Ei tälläset persjalkaset olennot isompaa tarvii. Pituutta siunattu vaa 174cm.

    Äänestä

  • PersJalkanen kirjoitti:

    Joo just hommasin Nishikin 372 18" runkokoon vekottimen. Ei tälläset persjalkaset olennot isompaa tarvii. Pituutta siunattu vaa 174cm.

    Ei taida sitten olla pahemmin esillä, persjalkaisen erottaa paremmin...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


niin onko kirjoitti:

Määriteltävissä lasten/nuorten pyöräksi? Kyseessä täysjousitettu maastopyörä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu