Turkin Pippuri Firewood

Onko kukaan ostanut tätä uutuuspussia? Mitä olitte mieltä? On siis se mustanharmaa pussi ja väkevyysaste on 2. Karkit on pehmeitä ja ihan syötäviä, kuitenkin Hot&Sour mielestäni huomattavasti parempi pussi.
2509
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Pussin ensimmäistä kertaa, mutta ei vielä jäänyt hanskaan. Pitää ehdottomasti kokeilla.

Äänestä

Ja höpö, höpö. Ei minulla mitään karkkipäiviä ole. No tänään tuli kuitenkin kokeiltua noita polttopuita. Olivat jonkinasteinen pettymys. Vahvuudeltaan luokittelevat kakkoseksi. Ykkönen sijoittuu sitten varmaan jonnekin veden ja maidon välimaastoon.
Nuo eivät pehmeitä tai kovia, ennemminkin puolikovia joihin valmistaja on tuonut uuden ulottuvuuden, nimittäin sitkeys. Ne ovat puolikovia ja ikeniä särkevän sitkeitä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_6295624 kirjoitti:

Onko kukaan ostanut tätä uutuuspussia? Mitä olitte mieltä? On siis se mustanharmaa pussi ja väkevyysaste on 2. Karkit on pehmeitä ja ihan syötäviä, kuitenkin Hot&Sour mielestäni huomattavasti parempi pussi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu