Mielenosoitus Ylitorniolla!

Sen mie haluaisin nähhä.
Ei muuta ko maalaahmaan plakaatteja ja ulvohmaan kunnantalole.
3599
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kirjotankos mie plakaatthiin Ei vai JOO?

Äänestä
  • Tarttee tehä vain yksi plakaatti ko kirjottaa toisele puolele EI ja toisele JOO.
    Säästyy maalia ja pahvia, tärkeintähän se on nyt että joka asiasssa säästethään ko hullupäiset.
    Onhan se vähän ikävää ko aina vain poristhaan tuosta helkutin säästämisestä.
    Täälä on aina ollu nuita visuja aivan maanvaivoiksi asti muutenki.

    Äänestä

Kyllähän tämä kunta ei julkista maataloustukiaan muuta ku pakon eessä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


piirunpaarun kirjoitti:

Sen mie haluaisin nähhä.
Ei muuta ko maalaahmaan plakaatteja ja ulvohmaan kunnantalole.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu