menomestat huomenna la?

Mitäs menoa on huomenna tampereella, ollaan tulossa sinne viihteelle ja pitäs vähän tietää minne kannattaa suunnata tällasen 30 jengin? Siitä on 10 vuotta ku oon siellä asunu, joten ei oo enää hajua missä tän ikänen porukka liikkuu.
2176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kuin idiootteja. Ei kannata mennä mihinkään. Suunnatkaa mieluummin vaikkapa Ylöjärvelle. Tosiaan Suomen turhin kaupunki.

Äänestä
  • No mitäs muka Ylöjärvellä olis? Ei mitää jokunen täyrllinen ihminen kyllä siel on.

    Kyllä Tampereella on menomestoja paljon enenmmän.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vanha tuttu;) kirjoitti:

Mitäs menoa on huomenna tampereella, ollaan tulossa sinne viihteelle ja pitäs vähän tietää minne kannattaa suunnata tällasen 30 jengin? Siitä on 10 vuotta ku oon siellä asunu, joten ei oo enää hajua missä tän ikänen porukka liikkuu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu