Onko mahdollista? Olin kiinassa viimevappuna ja se oli aivan fantastista, ennakkoluulot purkaantuvat viimeistään kun lusikassa oleva hyytelön löllerö koskettaa kieltä. En ole suomessa vielä saanut tätä herkkua :(
Koulussa apinanaivohyytelöä
namiskuukkelibuukkeli
3
1758
Vastaukset
- Pate88
Taitaa olla turhan kallista koulu-budjettiin. Lisäksi ennakkoluulot karsivat ison osan koululaisista jäämään nälkäisiksi.
- tiedänparemmin
Et ollut Kiinassa viimevappuna. Ja luonnollisesti et ole maistanutkaan apinanaivohyytelöä. Olet siinä iässä että mielikuvituksesi on elämää suurempi.
- Samu-Pia
se on parasta herkkua, api an aifvohyytelö!!! Etenkin tsatsikkikastin kanssa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta663362Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh433157Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1202610- 432538
- 311953
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271850- 481636
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä851465- 391320
- 821179