Jäisiä marjoja lasiin,ja laitti spraittia sekaan.
Helle juoma.
5
789
Vastaukset
- vichy..
vichyvettä ,jotain mehua sekaan,vaikka omena,,ja jäitä..kyllä on raikasta...
- Hellejuoma tämä
Kylmää vettä.
- Niin,miksi?
Miksi kusipäät ei osaa pitää turhaa rumaa turpaansa kiinni jos joku tänne laittaa jotain niin heti on joku ruikuttamassa! Hankkikaa elämä kusipäät. Minä ainakin aijon kokeilla hänen juoma ohjettaan.
- pitää
Niin,miksi? kirjoitti:
Miksi kusipäät ei osaa pitää turhaa rumaa turpaansa kiinni jos joku tänne laittaa jotain niin heti on joku ruikuttamassa! Hankkikaa elämä kusipäät. Minä ainakin aijon kokeilla hänen juoma ohjettaan.
hermostua toisten mielipiteistä?Jos joku tykkää vedestä niin miksi hänet pitää haukkua?Oi miksi?Itsekin pidän kylmästä raikkaasta vedestä mutta,aion kokeilla myöskin viestin aloittajan ohjetta.
- Kaija-Gefilus
Puolet porkkana-ananas Gefilusta ja vaikka Vadelmavichyä tms. Saunan jälkeen mukavasti piristää...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2654364Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2653546Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1591869Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde251746Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2991462Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?134995Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe18909Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235869en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va115867