Olen usein juonut samana päivänä olutta ja cocacolaa.Kun aineet menevät vatsassa sekaisi, voiko siellä muodostua uusia tuntemattomia aineita, jopa hengelle vaarallisia? Niissähän on omat geeninsä jotka voivat reagoida keskenään.Huolestuttaa myös seuraavat yhdistelmät: kananmuna pihlajanmarja, perunalastu banaani, meriantura wiineri, kengurunmaksa fazerinsininen.Onko yhdistelmiä tutkittu pitkällä aikavälillä, voidaanko turvallisuus taata, onko tehty eläikokeita?
CocaCola ja olut
pelokas...
41582
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kyllä tuo kaikki on mahdollista!
Lisäksi olen lukenut jostakin, että Alko lisää salaa kaikkiin myymiinsä viinoihin, viineihin ja oluisiin sekä siidereihin (ja myös muissa kaupoissa myytäviin miedompiin alkoholijuomiin) muuntogeeniä, jolla pyritään ehkäisemään ihmisten alkoholisoituminen.
Eli älkää juoko mitään noita juomia enää!!!
olisimme kiitollisia, jos voisit suorittaa kyseiset "eläinkokeet" ja sitten kerro meille mitä kävi, jos vastausta ei ala kuulua, niin pelkäämme pahinta. Ihan järjestyksessä vaan, jotta jos se vastauksen saanti katkeaa, niin tiedetään missä yhdistelmässä ollaan menossa..
jo pienenkin oluen juominen aiheuttaa sen, että nenä alkaa kasvaa porsaan kuonon tapaiseksi ja coca-colan juominen muuttaa jalkaterän hevosen kavioksi. Jos juotat hevoselle olutta, niin hänelle kasvaa ihmisten sormien tapainen kavio. Näin on asia Raamatussa selvitetty.
Kananmunan ja pihlajanmarjan syöminen aiheuttaa, että paskannat pieniä untuvikkoja, perunalastut bananin kera aiheuttavat hiusten muuttumisen perunantaimiksi, meriantura ja wiineri muuttaa syödyn kalan silliksi ja kengurunmaksa sinisen kanssa aiheuttaa, että joudut menemään työmatkat loikkaamalla kengurun tapaan. Parasta on syödä vain turvallisesti lihapiirakoita suklaakastikkeen kera.
Kerrankin läträttiin kolme päivää rommilla ja colalla. Siitä tuli sellainen geenisekoitus, ettei viikkoon pystynyt töihin.