Olen pari kertaa tilannut fazerin suklaalevyn tutuilleni postitse, netin kautta saa tehdä tilauksen ja maksaa levyn. Muutaman päivän päästä levy tipahtaa kuoressa postilaatikosta tai laatikkoon. Mutta olen hukannut tän sivun mistä näitä saa tilata :( Tietäisikö joku sit että miltä sivulta näitä levyjä saa tilata?? Ja ainakin noi kelle olen lähettänyt on pitänyt ylätystä iloisena ja kivana asiana :D ihan eri asia kun se että antaa levyn kouraan.. =)
fazerin suklaan tilaus
8
2323
Vastaukset
- olisi osoite
- todella paljon
=) Pääsee taas tilailemaan ja ilostuttamaan ihmisiä :) Kiitos
- rotissööri
myös useissa postikonttoreissa on kyseinen palvelu tarjolla.
- =))
Netin kautta tilailu on ns helpompaa, posti kun suht kaukana. Mutta oikeassa olet :)
- kantaa?
Olisi tosi kiva ylläri joo saada jotain fazerin sinistä paskaa oikein postissa. miksi sitä pitäisi postissa saada kun joka kaupassa sitä on liiankin kanssa.
- ylläripylläri
sellasille jotka pitää suklaasta, joihin sä et näköjään kuulu. mut ne jotka kuuluu, niin ne tykkää varmasti :) Ainakin jotkut..
- juu..
ylläripylläri kirjoitti:
sellasille jotka pitää suklaasta, joihin sä et näköjään kuulu. mut ne jotka kuuluu, niin ne tykkää varmasti :) Ainakin jotkut..
paskainen söpraissi kyllä juu saada semmonen postipaketti..
- Fides
Mun mielestä toi on vaan aika kallis. Mutta jos joku mulle ton antais niin oisin kyllä onnessani. :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle442982Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖362631Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k532584Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt1012244Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi
Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle482094Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me3401882- 1501546
- 731408
vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos231188Nainen onko sulla supervoimmia ?
Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.281175