Maila junnusarjassa pelaavalle pakille

Eli mikä olis hyvä maila pakille olen aika isokokoinen, mutten kovin pitkä n. 165cm ja ei välttämättä mailan tarvitse olla mikään veivimaila koska sellainen on jo. Mieluiten hinta siihen 60 pintaan. Kiitos.
6550
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Fatpipen: Orc 27, wiz 27
Exelin: Master 2.3-2.7

Itselläni on tuo Orc ja mun mielestä paras näistä.. kokeileminen kannattaa...

Äänestä
  • Mites tuo FatPipen Orc 24 ?

    Äänestä

  • Kuka puupää ehdottelee junnulle 2.3 mailaa tai 24mm taipuvaa mailaa! 29mm taipuisasta mailasta vois keskustella. Suosittelisin Unihocin player double bubble 32:a

    Äänestä

  • isopakki#6 kirjoitti:

    Mites tuo FatPipen Orc 24 ?

    Kyllä se orc 24 saattas sopia mutta en tiedä koska ite oon hyökkääjä.

    Äänestä

Voi voi teitä, "hyökkääjän/puolustajan mailat" ;)

Suosittelen exelin/fättärin keppejä kun niistä aikaslailla kokemusta. 2.7 vois olla aika jees.

-hayden-

ps. mitä nää tämmöset puolustajan ja hyökkääjän mailat on häh??!?!

Äänestä

Ostas toi Unihoc curve, hinta o n.160€

Äänestä

Kommentoi aloitusta


isopakki#6 kirjoitti:

Eli mikä olis hyvä maila pakille olen aika isokokoinen, mutten kovin pitkä n. 165cm ja ei välttämättä mailan tarvitse olla mikään veivimaila koska sellainen on jo. Mieluiten hinta siihen 60 pintaan. Kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu