ovat asioita, jotka tulisi kieltää kokonaan.
"Sieg heil"
MarttyyriMallari-TTt
Seksi, porno, viina ja väkivalta...
7
418
Vastaukset
- Aurinko79-
Eikö se nyt sentään kuuluisi positiivisten asioiden listalle?
rumaa, brutaalia ja hikistä hommaa, että ei se ole kaunista olenkaan.
"Take my word about it"
MarttyyriMallari-TTt- Aurinko79-
MarttyyriMallari-TTt kirjoitti:
rumaa, brutaalia ja hikistä hommaa, että ei se ole kaunista olenkaan.
"Take my word about it"
MarttyyriMallari-TTtHikistä se voi toki joskus olla, mutta rumaa ja brutaalia ei koskaan.
Aurinko79- kirjoitti:
Hikistä se voi toki joskus olla, mutta rumaa ja brutaalia ei koskaan.
brutaalia nähdä naisen kukka avonaisena ja rumaa on siihen yhtyminen.
"Rumaa, pahaa ja huonoa"
MarttyyriMallari-TTt- Aurinko79-
MarttyyriMallari-TTt kirjoitti:
brutaalia nähdä naisen kukka avonaisena ja rumaa on siihen yhtyminen.
"Rumaa, pahaa ja huonoa"
MarttyyriMallari-TTtMahtaa sulla olla ratkiriemukasta lakanoiden välissä jos ajattelet siitä noin, mutta jokainen toki tyylillään.
- -eräsmies-
Aurinko79- kirjoitti:
Mahtaa sulla olla ratkiriemukasta lakanoiden välissä jos ajattelet siitä noin, mutta jokainen toki tyylillään.
nyrkkikyllikki se marttyyrin kukka. Ei siihen mitään lakanoita eikä varsinkaan sitä väliä tarvita.
- Aurinko79-
-eräsmies- kirjoitti:
nyrkkikyllikki se marttyyrin kukka. Ei siihen mitään lakanoita eikä varsinkaan sitä väliä tarvita.
Kyllähän se nyrkkikyllikkikin on ihan käypä tapa, mutta yksinäiseks voi käydä pitemmän päälle :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2401898- 1861601
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461230Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50952- 40769
- 14760
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30751Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21740Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .23712Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46627
