Uusi löytö. Antimateria ei ole ainetta vaan energiaa. Vieraile internetsivuillani
http://www.webbinetti.net/finnlion
Valitse sieltä June 2003 ja sieltä Hydrogen-atom/Antihydrogen-atom.
Tutki myös Auqust 2003 ja sieltä sivu Couplingschema for MHD-generator.
Kommentoi mielipiteesi!
Antimateria on itseasiassa energiaa
9
677
Vastaukset
- Jonttu
...ihan tärähtänyt?
- viisas
Totuus on täällä:
http://www.utele.net/- hudum
Tuolla ei ole kyllä totuuden kanssa mitään tekemistä. Kyseessähän on teoria joka on ristiriidassa itse oman sisältönsä kanssa.
- totuus
hudum kirjoitti:
Tuolla ei ole kyllä totuuden kanssa mitään tekemistä. Kyseessähän on teoria joka on ristiriidassa itse oman sisältönsä kanssa.
Millä tavalla teoria on mielestäsi muka ristiriidassa? Perusteluita kehiin, eikä mitään ylimalkaisia mutu-tulkintoja, niillä voi pyyhkiä p:nsä.
- linjalla
totuus kirjoitti:
Millä tavalla teoria on mielestäsi muka ristiriidassa? Perusteluita kehiin, eikä mitään ylimalkaisia mutu-tulkintoja, niillä voi pyyhkiä p:nsä.
tuolla joku kumoaa suhteellisuusteorian mennen tullen...
http://batman.jypoly.fi/~saku/lehti/online/32/osastot/sekalaiset/suhtari.html - pääse
kun jollain mikkisoftalla, taitaa olla muutenkin huuhaata;) Totuus löytyy täältä:
http://linux.toimii.net/ - Microsoft
pääse kirjoitti:
kun jollain mikkisoftalla, taitaa olla muutenkin huuhaata;) Totuus löytyy täältä:
http://linux.toimii.net/Eihän tommosella pingviinillä tee mitään jos ei sillä edes sivut aukea. Heitä hiiteen tollaiset pellepelit.
- Johannes
Aine = Energia
- teoreetikko
Oletetaan, että iso meteoriitti iskeytyy esim Meksikoon kovalla nopeudella. Se tulee maapallon kierorataa vastaan.
Naps! Maapallon ratanopeus hidastuu hiukan, jolloin sen kiertorata siirtyy hiukan lähemmäksi aurinkoa!! Maapallon keskilämpötila on pysyvästi korkeampi.
Olisiko mahdollista, että silloin, kun saharassa vielä kasvoi sademetsää, maapallon keskilämpötila olisi ollut matalempi??
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Putin hoiti Suomen natoon ja myös Ruotsin
Iso kiitos Vladimir Putinille. Hänen ansiosta pääsemme nyt Natoon. Putin halusi Naton lähelle ja nyt sai. Voimme tästä kiittää vain Putinia.6518000Niinistö teki hetkessä Suomesta Venäjän ydinaseiden maalitaulun
Kaiken lisäksi mies vielä lällätteli Putinille eilisessä tiedotustilaisuudessa ja käski katsomaan itseään peiliin. Kyllä vähän asiallisempaa käytöstä4672289Voi Stefu ja sun kiivas luonteesi
Sielä lentelee ullakkohuoneiston ikkunasta daamin vaatteet ja matkalaukut pitkin pihaa. Toisaalta,en ihmettele yhtään että tämä suhde päättyi näin,kyl2332203- 1471779
Ohhoh! Martina Aitolehti ja seurapiirihurmuri-Jesper ekassa yhteiskuvassa - Sutinaa Mallorcalla!
Martina Aitolehti ja seurapiirijulkkis-Jesper nauttivat toisistaan varsin vauhdikkaissa merkeissä Mallorcalla. Aitolehti ei ole esitellyt rakastaan vi271270Veikkaus: Miten The Rasmus pärjää Euroviisuissa?
Euroviisuhuuma on ylimmillään, kun Suomi ja The Rasmus taistelee biisillään Jezebel. Bändi on tikissä, kunhan Lauri Ylösen ääni kantaa. Mitä veikka511243Stefanilta tuli taas karu totuus Sofiasta
Marokkolainen h*o*ra! Voi tsiisus kun mulla on hauskaa! Lumput lentää ikkunasta kun Stefu raivoaa h*uralleen🤣🤣🤣 Nyt ne popparit tulille, tästä tule1111169Ootko onnellinen kun ei tarvitse
nähdä tätä tyhmää naamaa enää koskaan? Multa se särkee sydämen, mutta minkäs teen. Vaikka olisi kuinka sinnikäs eikä hellittäisi, se ei aina auta.65850Steppuli veressä
Seiskan lööpissä Steppulilla naama ja nyrkit veressä. Ei tainnut ihan kamojen pihalle paiskominen riittää. Onkohan pistänyt kämpän tuusannuuskaks.59821Oletko nähnyt eroottiset kohuleffat? Fifty Shades Of Grey -trilogia tv:stä
Fifty Shades -trilogia starttaa, kun nuori opiskelijanainen Anastasia tapaa rikkaan liikemiehen. Seksisuhdehan siitä starttaa, höystettynä sadistisill7756