Kerro erikielisiä nimityksiä tälle sanalle...?
KYRPÄ
Zero
151056
1Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
sivuilta, se on sen merkitys, mitä kysyit. Mee vaikka jippiihin, tai suomen sisun sívuille, siellä on tasollesi sopivia kumppaneita.
...ahdistunut? Onko sinulla ongelmia ko. sanaan liittyen? Ovatko jotkut sanat kiellettyjä?
...ja lähti keskuudestamme äskettäin. Tuskin monikaan jäi Dada Aminia suurella lämmöllä kaipaamaan.
Patriotti? Kojotti? Gotti? Sietääpä harkita näitä uusia lyhyempiä kirjoitusasuja!
Siis: sosialidemokratti
...vai onkohan tämä sittenkin vain suuri illusioni?
Sun pillusi on
mun illusion.
Tässä linkki:
http://www.notam02.no/~hcholm/altlang/stat.html
> Katso ihan itse netistä
No tuossahan oli heti ensimmäinen sana täyttä asiaa! Säädylliset italialaiset ovat vierastaneet suomalaisen KATSO-lehden nimeä nähden siinä oman cazzo-sanansa (sekin näkyy löytyvän tuosta norskipojan turskista sanakirjasta).
Vähemmän säädyllisiltä italialaisilta saattaa hihojen palaessa (esim. ruuhkaliikenteessä) päästä suusta omaa katolisuuttakin ivaava litania "Cazzo di Papa fritto n'olio!" Itsensä Vatikaanin Valtiaan vehkeetkös siitä löytyvät öljyssä friteerattuna vai voisiko joku italialaiseen cucinaan paremmin perehtynyt selittää oikeammin?
Yksi nimitys on meidän mustalaisten käyttämä PEELO!
Dick, türa.
Kepu
Miten asettaisi "ronskiusjärjestykseen"
kyrpä
mulkku
kulli
kalu
penis
kikkeli
pippeli
Noin ne olis musta ja kulli on ehkä paras, sitä ei voi silleen käyttää haukkamanimenä, niinku noita kahta ekaa, mutta se ei ole kuitenkaan liian lälly.
Kulli tuntuu parhaalta suussa. Kaluvakkii kaluvaa. Kyllä Kyrpä ja mulukkukkii, jos niitä ei pahalla sanota.
On ne homoilla omituiset huvit ja kyselykisat!
Molo
Herkkutatti
Siemenlinko
Halla-aho.