Kyssäri kuka näistä äijistä

on eniten sun tyylinen taikkapa naisille eniten naisten makuun??Mä valkkaan ton Metsäkedon se on eniten mun mussukan näkönen elikkäs tunnearvoo..:))

Metsis
http://klassinen.fi/img/archive/AR4302_1_200x200.jpg

Pitkis
http://www.ponsse.com/images/pictures/sponsoring/Pitkamaki.jpg

Niksu
http://www.halloweenfestival.fi/pressi2007/Jone Nikula.jpg

Tuoppis
http://www.uusisuomi.fi/files/kuvat/Tuomioja-Erkki-sd.preview.jpg

Juicci
http://www.fonecta.fi/media/Juice_Leskinen.jpg
12571
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

tykkäävät Tuomiojasta, toiset jostakin muusta.

Äänestä

viilisniilis ilmaantuu haukkumaan Teroa.

Äänestä

se on aivan pakko laittaa. Nimittäin se on aivan meidän koiran näköinen :) Koiralta puuttuu vain pikkutakki, muuten olisivat kuin kaksi marjaa:)

Kukaan noista ei ole muuten mun tyylinen.

Äänestä

muuten Ricky Martin on kadonnut, se on aika komistus jopa näin miehenkin mielestä. Vai hyytyks sen suosio sitä muka kuin illuusio heteroudesta kaikkosi tuhkana tuhkaluukkuun.

Äänestä

Se on ainoa Äijän näkönen ja olonen julkkis.

Jos noista ny pitää valita, ni mä oon PitkisNiksuTuoppis. Vähä tilanteesta riippuen.

Äänestä

ei kukaan noista. Ei tossa nyt oikeen ollu valinnanvaraa.

Äänestä

Vaan palstan nimi on Miehen logiikkaa.

Äänestä
  • heti on homoista kyse ku liittyy miesten kuvii,glitterii,miehet halii tai tulee likeelle..buah *huokaa* sullakii on homofobia.:(

    Homot saa turpaa jaada jaada ja sillee..te äijät ootte kyl josku iha lapsellisii uhoajia..ei pahal:))

    Äänestä

Ei noista kukaan oikein iske. Jos nyt väkisin pitää joku valita niin Pitkämäkeen menee, urheilullisuus vie voiton tällä kertaa.

Äänestä

Ei kukaan. Tuomiojaa äänestäisin koska se on ymmärtänyt että uskonto on huuhaata eikä sitä saa yliopistoissa yms. opettaa.

Mutta kukaan ei kyllä vetoa sen vertaa että sänkyyn menisin sen kanssa.

Äänestä

ja palatessa tuo Pitkis. Tumma,pitkä ja harteikas, ja käynyt muuallakin kun naapurikylässä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


tytteli vaan kirjoitti:

on eniten sun tyylinen taikkapa naisille eniten naisten makuun??Mä valkkaan ton Metsäkedon se on eniten mun mussukan näkönen elikkäs tunnearvoo..:))

Metsis
http://klassinen.fi/img/archive/AR4302_1_200x200.jpg

Pitkis
http://www.ponsse.com/images/pictures/sponsoring/Pitkamaki.jpg

Niksu
http://www.halloweenfestival.fi/pressi2007/Jone Nikula.jpg

Tuoppis
http://www.uusisuomi.fi/files/kuvat/Tuomioja-Erkki-sd.preview.jpg

Juicci
http://www.fonecta.fi/media/Juice_Leskinen.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu