Mutantti vihannekseni

VihannesPihvi

Joo täällä tohtori ILKEÄ ja mun tuhmassa laboratoriossa olen kehitellyt mutantti vihanneksia joilta ei halu koskaan lopu ja ne tulee valtamaan maan MAUAHAHAHAAH niin ja ne on herkkulisen makuisia sillä eipä kukaan tuskin ole maistanut pihvitomaattia mikä on pihviäjatomaattia
kyllä niitä saa nyt osoitteesta
Ilkeä katu 24c
Malediivit

Ja kaikille teille lvl52 vegaaneille jotka syövät vain perunoita ja porkkanoita niin tulkaas tänne niin saan lisää koe-eläimiä jotka muutan kammottaviksi miesvihanneksiksi jotka ovat puoliksi vihanneksia ja puoliksi ihmisä ilkeää eikö?

4

750

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • F=ma

      Siistii. Käsi ylös kaikki, jotka muistaa sen leffan, missä oli hirmu iso lihansyöjäkasvi, joka söi ihmisiä. Aattelin vaan, että tohtori ILKEÄ VihannesPihvi saattaisi salaisessa katakombissaan kehittää vastaavanlaisia lihansyöjähirmuja, joihin tohtorin on lisännyt omia ILKEYSgeenejään.

      Samalla kun sulla on vielä geenien värkkäys päällä, niin manipuloippas samalla ruodoton kala. Mua on aina ottanu päähän ahventen sun muiden kalojen ruodot. Joku sais kehittää kalan, jonka tukiranka voisi olla lihasten ulkopuolella esim. rapujen tapaan. Tuolloin ei tarvitsisi kuin kuoria kala ja pistää poskeensa. Ja ennen, kun lasket pipetin käsistäsi, niin lisää siihen ilmestykseen vielä parit vitamiinit, niin eipähän tarvi metsästää demonisia lihansyöjätomaatteja niin paljoa.

      • Läpsy

        Kala on kala.
        Miksi kalan pitäisi olla ei-kalamainen,
        ei ainakaan kalan itsensä takia.
        Kalan kalamaisuus on ruotoisuus, piste. :)


      • kaupasta

        Pakasteseitä, saat haluamasi;)


    • kokeilu

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

      "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
      Maailman menoa
      151
      6837
    2. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

      Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
      Henkirikokset
      63
      5993
    3. Orpon hallitus paskoi kaikki hommat

      ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.
      Maailman menoa
      88
      4579
    4. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      107
      4539
    5. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      169
      4334
    6. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      94
      1690
    7. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      402
      1606
    8. Anteeksi kaikesta...

      Olin tosi hölmö...
      Ikävä
      82
      1399
    9. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      31
      1387
    10. Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana

      Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?
      Ikävä
      44
      1190
    Aihe