Tulista salmiakkia!

Tuolla olisi tähän mennessä maistamistani salmiakeista ehdottomasti paras, vähän kuin terästetty draculapilleri:

http://www.chilikauppa.fi/PublishedService?file=page&pageID=9&itemcode=kiukku
2514
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Harva (sokeri)makeinen maksaa yli kymppiä kilo, saati 25,- Taitaa olla chilikaupan tyypeillä katteet kohdallaan...

Äänestä
  • Tällä meillä päin on pienehkö karkkitehdas joka myy omia tuotteitaan tehtaanmyymälässään ja heillä on jotkut tuotteet kalliimpiakin. Lienee pienissä erissä tehty erikoistuote tuokin, en ainakaan ole missään törmännyt.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Namisuu kirjoitti:

Tuolla olisi tähän mennessä maistamistani salmiakeista ehdottomasti paras, vähän kuin terästetty draculapilleri:

http://www.chilikauppa.fi/PublishedService?file=page&pageID=9&itemcode=kiukku

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu