Ihmisen tuleva evoluutio

Tämä opetusvideo kertoo kaiken olennaisen:

http://www.youtube.com/watch?v=pyVNlvzzSFA

Ja havaitsemmehan saman jo muutenkin kaikkialla ympärillämme.
3817
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ja kiitos kuuluu erilaisille sosialisteille. eihän tässäkään maassa enää lisäänny muut kuin kaiken maailman roskasakki. mitä tyhmempi, huonommin koulutettu jne jne, sitä enemmän niillä on kakaroita.

Äänestä
  • Vaikka lasket leikkiä, olet oikeassa. Mitään evoluutiota ei kehitysmielessä ole todettavissa. Ihminen degeneroituu ja tulevaisuudessa tulee hiljalleen steriiliksi ja häipyy pois. Tämä sama muuten koskee kaikkia muitakin lajeja.

    Äänestä

  • sanovat lahjomattomat tutki... kirjoitti:

    Vaikka lasket leikkiä, olet oikeassa. Mitään evoluutiota ei kehitysmielessä ole todettavissa. Ihminen degeneroituu ja tulevaisuudessa tulee hiljalleen steriiliksi ja häipyy pois. Tämä sama muuten koskee kaikkia muitakin lajeja.

    Että sen takia ne dinosauruksetkin kuoli pois. Degeneroituivat ja menivät steriileiksi kaikki. Eikä sillä helvatin isolla asteroidilla ollut mitään tekoa asian kanssa. Pakko se on uskoa, kun lahjomattomat tutkijat niin sanoo.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


SubHuman kirjoitti:

Tämä opetusvideo kertoo kaiken olennaisen:

http://www.youtube.com/watch?v=pyVNlvzzSFA

Ja havaitsemmehan saman jo muutenkin kaikkialla ympärillämme.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu