Muistaako kukaan Jamien Keittiössä?

Muistaako kukaan Jamien Keittiössä sarjan "Harmaat Tiikerit" -jaksossa (19.11.03) tehdyn banaani kakun reseptiä? Sitä ei ole julkaistu nelosen sivuilla, enkä sitä ole kahdesta Jamien kirjastani mielestäni löytänyt. Löytyykö sieltä, eli alaston kokki ja alastoman kokin paluu kirjoista? Kiitos!
3594
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

eikös ne ole viikon ajan jollain teksti tv sivuilla, kato netistä kans

Äänestä
  • Ne ohjeet mitä ei ole julkaistu Jamien kirjoissa löytyvät viikon ajan teksti tv:stä.

    Äänestä

Käyppä vilasemassa Ellit keskustelujen keittiö sivustolla, siellä on saman kakun tarkka ohje.
Muistaakseni nimimerkin j lähettämä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joku kirjoitti:

Muistaako kukaan Jamien Keittiössä sarjan "Harmaat Tiikerit" -jaksossa (19.11.03) tehdyn banaani kakun reseptiä? Sitä ei ole julkaistu nelosen sivuilla, enkä sitä ole kahdesta Jamien kirjastani mielestäni löytänyt. Löytyykö sieltä, eli alaston kokki ja alastoman kokin paluu kirjoista? Kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu