Miksi ateismeilla on pääministerit ja puhemiehet?
asiaa olisi ateismeille
16
458
Vastaukset
- Kössönöm
Ketä ne on? Kuka niitten nimi on?
- Grreebsi gudgeim
Niinivaara ja Tapiosto.
- Kössönöm
Grreebsi gudgeim kirjoitti:
Niinivaara ja Tapiosto.
vai semmottet oli niitten nimet.
- greenus
Kössönöm kirjoitti:
vai semmottet oli niitten nimet.
ateismiet jumalankieltömis on kakka.
- Kössönöm
greenus kirjoitti:
ateismiet jumalankieltömis on kakka.
vähän päässyt unohtumaan.
- greenis-
Kössönöm kirjoitti:
vähän päässyt unohtumaan.
mee nuukumaan mitä vielä kukut.
- Kössönöm
greenis- kirjoitti:
mee nuukumaan mitä vielä kukut.
nuukuminen?
- jeesuss
Kössönöm kirjoitti:
nuukuminen?
uni jeesus
- .....
jeesuss kirjoitti:
uni jeesus
..tai sitten kaatokännissä!
- ertert
Mitä nämä ateismit ovat. Jotain luomiasi olkiukkoja?
- grrnis vitun är
ateismit oavt jumalakieltämiset vittu
- ..prööt...
grrnis vitun är kirjoitti:
ateismit oavt jumalakieltämiset vittu
.Keskiviikon känni on pahasta! miten tänä aamuna meni töissä?
- Enhydra_Lutris
Visiossani sinun silmät napittavat ymmyrkäisenä ja suu on hölmistyneen näköisesti auki. Livenä toi olis parempi. Hei, sä voisit filmata sketsejä Youtubeen.
Voi kovin helppoa olla tuo elämä.
- Huhahhhei
oli jopa hauska. Harvinaista tällä palstalla.
- kuka muka
ateismeja sitten johtaisi, jos ei olisi pääministerejä ja puhemiehiä. Organisoitunut atesmi tarvitsee johtajat. Niitten pitää sanoa millä tavalla ei saa uskoa jumaliin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks2074516Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t993267Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per881777Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va131387Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu181346Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 20241213- 521148
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt2491144Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi101131- 551059