sama softa käytössä kuin nettikasinossa ainankin mitä tuplauksiin tulee...olikohan automaatin nimi bonuspoker(jätkäparilla saa oman panoksen takaisin),voitto hiemankin isompi kone antaa itselleen mahdottoman ylitettävän.Värit,täydet kädet ja neloset paukkuivat iloisesti kun K tai Ace ilmestyi ruutuun ensimmäisellä.
Toisaalta taas kuvaparin voitolla jakaa itselleen kakkosia ja kolmosia parilla ekalla tuplauksella.
Kyseinen peli muuten laittaa automaattilukituksessa pelaajan kannalta huonoja vaihtoehtoja kiinni.
PAFFIN LAIVAPELIT!!
7
731
Vastaukset
- .kampela2
toki tuo kokemus perustui vain yhteen parin tunnin pelisessioon(toista sataa meni,ja pelasin aika pienillä panoksilla) Gampler1 varmaan sanoo ei riitä pitkään juoksuun jos pelaat kaksi viikkoa tulee nelosiinkin joskus se kolmonen tuplaukseen.Ja silloinkin tulisin valitsemaan kakkosen;)
- HÄHÄH HÄH???
EI KETÄÄN!!!!
- tavalla ne
paffin nettipelitkin toimii.
T: kolmosella kakkonen (joka kerta) tavalla ne kirjoitti:
paffin nettipelitkin toimii.
T: kolmosella kakkonen (joka kerta)Just. Siis joka ikinen kierros kun on 3 tulee 2. Ei mulla vaan ole tullut mitä niin vähän olen pelannut.
- olisi satunnainen
Gambler1 kirjoitti:
Just. Siis joka ikinen kierros kun on 3 tulee 2. Ei mulla vaan ole tullut mitä niin vähän olen pelannut.
niin kolmosella tulisi kakkonen karkeasti yhden kerran 13:sta. salli mun nauraa, kun se paukahtaa siihen joskus jopa 2 kertaa kolmesta. koskaan ei mene yli 5:ttä kolmosta etteikö pelaaja löytäisi sitä kakkosta.
T: Paf ei harrasta satunnaisuutta. - lienee pelannut
olisi satunnainen kirjoitti:
niin kolmosella tulisi kakkonen karkeasti yhden kerran 13:sta. salli mun nauraa, kun se paukahtaa siihen joskus jopa 2 kertaa kolmesta. koskaan ei mene yli 5:ttä kolmosta etteikö pelaaja löytäisi sitä kakkosta.
T: Paf ei harrasta satunnaisuutta.muutaman kierroksen demona.. leikkirahalla ne tuplaukset tahtoo onnistua vähän liiankin helposti
T: pari kertaa putkeen 1280 joista toinen viidestä eurosta ja toinen kympistä demolla - .kampela2
lienee pelannut kirjoitti:
muutaman kierroksen demona.. leikkirahalla ne tuplaukset tahtoo onnistua vähän liiankin helposti
T: pari kertaa putkeen 1280 joista toinen viidestä eurosta ja toinen kympistä demollakun pelaa 20€ läpi reiskan pelaamon tuplapotissa äärimmäisen harvoin voittoja loota antaa alle oman pelikassan verran...sama ei kun tahkoat marketissa kovalla valuutalla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1901323
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän138893- 85842
- 51748
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?51720Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t251612Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä311597Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55579- 53574
Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,7570