Mitä hemmetin levitettä huoltoaseman sämpylöihin laitetaan?? Ennen tietty laitettiin voita tai margariinia mutta nyt niissä on varmaan jotain sellaista mikä säilyy paremmin?? Mutta yksi aamu poikkesin rahtarin kuuluisaa makkarasämpylää nauttimaan pikkunälkään,niin eikös ensi puraisulla tullut peukalonpään kokoinen levitepallo suuhun,hyi helvetti..meinasi oksennus tulla!!!Olisiko mahdollista laittaa pikkuisen vähemmän ja tasaisesti sitä levitettä??
Huoltsikan sämpylät
Leipäkuski
2
1556
Vastaukset
- nakkariaktivistit
Joo! Me ollaan asialla oltu jo pari viikkoa. Hyvä et on muitakin, joita vaivaa sama ongelma. Sä voisit myös liittyä tähän maailmanparannusliikkeeseen. Tehtävä on siis tää: Me kuljetaan huoltoasemilla ja vohkitaan niiden sämpylät. Avataan pussit ja levitetään voipallerot tasaiseksi matoksi. Nam. Hyvää tulee. Pussin saa kiinni teipillä (mutta ei pidä olla värillistä!) Tää on tosi hauskaa puuhaa ja jännitystä ilmassa joka kerta.
- p*kele mikä maku
Moni teikäläisistä on heittäny sinne väliin omat mausteet munastaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El1516837MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny635993Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.884579NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1074529Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1684328Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.941690- 4021606
- 821399
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a311387Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?411161