Merenpinnan nousu viimeisten tutkimusten mukaan 2050 mennessä 1 - 1 1/2 metriä.
Hollanti uppoaa. Ja moni muu paikka. Mutta ihmiskunnan viholliset jatkavat tuprutustaan. Tyhmyyttään.
Hollanti uppoaa. Ja moni muu paikka. Mutta ihmiskunnan viholliset jatkavat tuprutustaan. Tyhmyyttään.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Eikö ole jännä? Ja sitten kun ne ruokailutottumukset on ne jotka henk. koht. eniten painaa. Ja niistähän on kovin vaikea luopua kun on totuttu vetämään lihaa nassuun niin että tuntuu...sairaustilastoissa.
Ilmastohihhulit keksivät toinen toistaan hassumpia tarinoita ; "Hollanti uppoaa", ha hah haaaa.., ei paljoa ilmastouskovaisten päässä voi liikkua.
Ilmaston koko 2000-luvun jatkunut kylmeneminen upottaa ainoastaan jatkuvat ja naurettavat ilmastovaleet.
Viimeisimmät laskelmat.
Talouden ja politiikan keksimä "ilmastonmuutos" kuolee ennen 2020, koska huijaus jo nyt tieteen tiedossa. Mittausten mukaan ilmasto viilentynyt koko 2000-luvun, ja jatkaa viilenemistään.
HOLLANTI UPPOAA, kertoo viherpiiperöinen tohkeissaan pajupilliensä seasta, heh. Nämä hullut ilmastovouhottajat ovat lapsiakin lapsellisempia, josta todisteena heidän järjettömät "visionsa", mille ei mitään perusteita.
Ilmastouskonto uppoaa varmasti valheisiinsa ennen mitään muuta.