Neityst Maria ilmetyi taivaista, nimittäin linnunkakasta,,,!!! *nojaa voipuneena seinää vasten*...
http://www.iltalehti.fi/nettitv/?7948389
T. möökö vaan,,, :)
Eihän tarvi sanoo mitään,,,eihän..
7
187
Vastaukset
- kulkijantähti
eikä pystykään sanomaan :)))
Hmmm.... American people..
- puusilimä
pelottavaa ajatella että tuolla 'kakka'-kansalla on hallussaan niin paljon ydinaseita.
*hurrr*
- Eiiih...
Minulla on jo vuosia kulkenut auton takakontissa pesuainepullo siltä varalta, että Maria ilmestyisi yhtäkkiä tuulilasiin sotkemaan tai maalipintaa syövyttämään. On usein ilmestynytkin, mutten ole tunnistanut. Suojelluksi en ole vielä itseäni tuntenut, vaikka olen joskus vahingossa pysäköinyt pulunpesänkin alapuolelle.
Mitähän Maria seuraavaksi keksii? Taivaassa raikuu varmasti röhönauru, kun on ilmestymisasiain neuvottelukunnan kokous vuorossa. - Kössönöm
ööh, hmm. Ihmisten typeryydellä ei tunnu olevan mitään rajaa.
- puusilimä
ihan sanattomaksi :D
Tämä saattaa ensin vaikuttaa varsin huvittavalta mutta kun sitä alkaa hieman pohtimaan tämän tyyppinen seikka viittaa kuitenkin johonkin hieman vakavampaan asiaan. Eikä nämä ole edes harvinaisia.
Vähän aikaa sitten samanlainen ilmestyminen oli jossakin puun kannossa.
Jos joku on oikeasti vakuutettavissa missään mielessä, jollakin vastaavalla etäiselläkin tavalla tällaisin perustein, kyseisillä henkilöillä ei minun katsoakseni ole minkäänlaista kykyä tarkkailla asioita kriittisesti.
Mikä estää jotakuta käyttämästä tämän saman tyyppisiä ihmisiä vakuuttamalla nämä jostakin muusta konseptista käyttäen samanlaista metodia?
Tällaiset ihmiset ovat minun katsoakseni kulttiainesta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3858458Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1732810- 131152
- 76998
Sylikkäin.
Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta61903- 25896
- 55863
- 64832
- 46806
Eemeli Peltosen viimeinen postaus Facebookissa!
"Olen ollut kevätistuntokauden viimeisillä viikoilla paljon poissa eduskuntatyöstä. Sain toukokuussa hyvää hoitoa HUSiss72792