Arktinen jää sulanut!!1

Ohessa todistava kuva!!1

http://www.arctic.noaa.gov/latest/noaa1.jpg

Me TODELLAKIN GRILLAANNUMME TÄÄLLÄ!1
2120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

On täysin vanhakantaista tarrautua joihinkin nykyisellään arvottomiin ja hyödyntämättömiin jääerämaihin. Jään alta vapautuneet alueet tulee pikimmiten raivata, luonnonvarat hyödyntää ja maat asuttaa ihmiskunnan hyötykäyttöön. Se tuo rahaa meidän jokaisen taskuun.

Äänestä

ja että maapallon katolla ollaan, senhän todistaa tuo pinnan kuperuus.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


alarmisti-man kirjoitti:

Ohessa todistava kuva!!1

http://www.arctic.noaa.gov/latest/noaa1.jpg

Me TODELLAKIN GRILLAANNUMME TÄÄLLÄ!1

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu