kysyisin vain sitä jos aloittaa alkeis ryhmässä niin mitä temppuja pitää osata jotta pääsee parempaan joukkueeseen,ja milloin he katsovat että pitääkö jatkaa alkeisryhmässä vai pääseekö parempaan (ymmärsitkö)
sitten on se että haluaisin nousijaksi olen 12v ja painan n.32kg ja olin joukkuevoimisteluryhmäni notkein..osaan kaikki spagaatit ja kaikkea muuta toivottavasti osaatte vastata..
Cheerleading kysymyksiä..kertokaa nopeesti :D
minttuhennakatriina
1
636
Vastaukset
- .
ku osaat perusnostot ja -akrot hyvin ja etenki sul on motivaatio kohallaan ja näytät sen valmentajille, ni varmaa pääset ylöspäin. ja kyllä, varmasti pääsisit nousijaksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh422602Mansikkatiloilla hyväksikäytetään ukrainalaisia
Työolot ovat surkeita ja palkka kelvoton. https://yle.fi/a/74-201729423272279- 322022
- 241645
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta471636Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘251529- 441396
- 1001379
En ymmärrä käytöstäsi
Se on ollut eräänlaista hyväksikäyttöä. Että seura kyllä kelpaa palstan välityksellä silloin kun ei ole parempaakaan tek1391335- 361126