Tuo ihmisen asuun pukeutunut metaniklaraatti? Maanantai ei ole maanantai ilman awg-miehen häkellyttäviä globaaleja avauksia.
missä awg mies?
huipputiedemies
290
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Tässähän minä, se aito ja alkuperäinen!! Eipä ole lämpöaaltoa enää näkynyt, minne lie avaruuteen turha lämpö kadonnut? Vai liekkö se tuo fuusioreaktorimme, jossa hiljaiseloa riittää??
Varautukaa alarmistit kylmiin talviin ja ennenpitkää koko ilmastonmuutoshörhötyksen hautaamiseen. Tai siis olemattoman, jopa negatiivisen lämpenemisen harhaopin katoamiseen seuraavan kymmenen vuoden aikana :o)
Me realistit ajattelemme itse ja seuraamme avoimesti uutisia. Minkäänlaista lämpenemistä ei ole näkynyt, eikä tule näkymään :o)
Ollapa tieteenkieltäjä! Voisi esittää mitä typeryyksiä vaan päähän pälkähtää tarvitsematta perustella mitenkään väitteitään.