Onpahan puvussa mittaa:

http://www.riemurasia.net/jylppy/media.php?id=17197

Missä mahtavat tällaiset puvut tapata kasvaa?
3141
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Perspektiivivirhe on noille jättiläisille oivaa kasvualustaa: Kani suurenee kummasti sitä roikotettaessa etuviistoon kameraa kohti oman käsivarren mitan päässä, jolloin satunnainen katsojaa vertaa kanin kokoa lähes metrin verran kauempana olevan esittelijän kokoon.

Iso kani, mutta ei _niin_ iso. Tietämättömät lapsoset esittävät kuvan tietysti photoshopatuksi, niinkuin kaikki pienen mielen käsityskyvyn ylittävät valokuvat muutenkin. ; )

Äänestä

Minä näen äijän yllä jonkinmoisen toppatakin ja sammarit eli vakosamettipöksyt.

Pupu ei ole mennyt pöksyyn sillä pitkäkorvaisella, joka on käynyt vastikään teutaroimassa puksipensaissa ihan parin metrin päässä asumukseni etuovelta. Citykaniko lienee ollut asialla vai rusakko?

Äänestä

... tuo pusero näytä ylettömän suurelta. Puvut eivät muuten kasva; suurentaa niitä kyllä voi, jos on saumoissa varaa.
Kuvan pupu sen sijaan on aika isokokoinen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


gurggu kirjoitti:

http://www.riemurasia.net/jylppy/media.php?id=17197

Missä mahtavat tällaiset puvut tapata kasvaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu