Hei,
Kokeilin tuota pastaa kun mietin kuinka lisätä proteiinia ruokavalioon. Tosin tuo ei kaikille tietenkään sovi, mutta itse kun olen lakto-ovovegetaristi, niin minulle se käy.
proteiinia kasvisruokaan
seljahk
3
393
Vastaukset
- jäi---
http://adamsbrot.fi/pasta.html ja onhan siellä pizzapohjaakin, sitä en ole itse vielä kokeillut.
- ghghg
Miltä maistui?
- seljahk
Hyvältä maistui, laitoin myös vähän tummia makaroneja sekaan, enkä huomannut suurta eroa maussa. Tein niiden yhden reseptin mukaan.
Täytyy noita muitakin tuotteita tilata seuraavan tilauksen yhteydessä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791756
- 108987
- 94874
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa19683- 51655
ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann41567Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m164523Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45518Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä24475Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;193466