Kummat on paremmat hesen kanapalat vai makin kananugetit. Ite pidän enemmän mäkin kanoista, mutta hesen kastikkeista. Mitä muut on mieltä tästä kanacasesta?
Parasta kanaa
saatavilla?
2
528
Vastaukset
- ......
Hesen kanat on parempia kun niitä ei ole kuorrutettu millään rasva-jauho -seoksella. Hesen kurkkumajoneesi voittaa kaikki kastikkeet. Mäkillä on ranskanperunat parempia kuin Hesellä.
- vvvppp
Mäkin kananugetit on parempii, mut hesess on hyviä dippejä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1901955
- 1131053
- 1091025
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa20747- 52694
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä30611ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42598Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m174546Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45528- 9482