Ihana Tuksu

naminami..

15

152

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Sissus soikoon...

    • Crocuta

      On kyllä hottis. Selvästi ottanut selvää, että mistä miehet pitää ja tehnyt sitten kirurgille tilauksen.

      • mieltä HOT mikä HOT! Suomen kaunein nainen kautta aikain ja tietää mistä miehet tykkää~nam!!!


    • vänksy

      Siis oikeesti! Tässä se taas nähdään mitä se liika täydellisyyden ihannointi saa aikaan.

      • vrwcv

        Vai on hän sinusta liian täydellinen? Ehkä joku on nyt liian kateellinen?


    • Voi ei, mitä ihmettä se on mennyt tekemään? Hieman säälittää jo...

    • Kenen kanssa se on tapellut.

      • Tähän suuntaanhan se on näköjään menossa:
        http://hitdawall.files.wordpress.com/2008/07/donatella-versace-bad.jpg



      • tosi..typy kirjoitti:

        Miksi täällä ei linkitykset pelitä?

        Joo, Donatella on pilannut ulkomuotonsa, en tajua ylilyöntejä... :(

        Päivitysten myötä ja saamme yhä uudenlaisia "ominaisuuksia", joita ei saa missään tapauksessa väittää vioiksi.

        Noilla superleikellyillä on selvästi jokin oma kerho ja sen sisällä ne kuvittelevat näyttävänsä normaaleilta.
        Luultavasti jatkossa näemme yhä oudompia kehitelmiä.

        Mutta on se sentään hyvä että naiset ovat vapautuneet tiukoista alusvaatteista ym. jutuista jotka olivat kuulemma erityisen alistavia silloin aikanaan. Miksiköhän nämä nykyiset eivät ole, vaan kyseessä on jokaisen oma ratkaisu joka kuvastaa heidän vapauttaan ym.
        (älyttömyyksien älyttömät perustelut ärsyttävät)


      • buddy-love kirjoitti:

        Päivitysten myötä ja saamme yhä uudenlaisia "ominaisuuksia", joita ei saa missään tapauksessa väittää vioiksi.

        Noilla superleikellyillä on selvästi jokin oma kerho ja sen sisällä ne kuvittelevat näyttävänsä normaaleilta.
        Luultavasti jatkossa näemme yhä oudompia kehitelmiä.

        Mutta on se sentään hyvä että naiset ovat vapautuneet tiukoista alusvaatteista ym. jutuista jotka olivat kuulemma erityisen alistavia silloin aikanaan. Miksiköhän nämä nykyiset eivät ole, vaan kyseessä on jokaisen oma ratkaisu joka kuvastaa heidän vapauttaan ym.
        (älyttömyyksien älyttömät perustelut ärsyttävät)

        ..no niin, tuota mä vähän pelkäsinkin. Taas jotain huippuhyviä uudistuksia, kuten olemme saaneet kokea aikaisemminkin... metsään menee.
        Sen tiedämme ja muistamme hyvin, että S24 ylläpitoa ei saa arvostella näistä muutoksista, se ei kertakaikkiaan käy, muuten voi saada satikutia ja nöyryytystä. Ylläpito on kaikkitietävä ja me vain tavallisia kuolevaisia.

        Botoxia ja implanttia pyrstöön vaan niillekkin, että jaksavat istua ja tehdä mielenkiintoisia uudistuksia meidän kaikkien iloksi.


    • eqfqd

      Mikä hani!

    • skitsoskeptis

      se laihduttaa? Taitaa olla aika hankkia paremmat klasit, kun vahvasti näyttää, että se koko ajan vaan lihoo.

    • zisel

      siitä ohjelmasta ruutu.fi kautta ja siinä tää Maria-juontaja anto Tuksulle sammakko-pehmolelun ja pyysi sen antaa sille suukon ja katsoa muuttuuko se prinssiks... Mulle tuli vaan mieleen että ois antanut mieluummin jonkun pusukalan - siinä ois ollut identtiset kaksoset :D

      • lgdplglg

        tän palstan tuksu.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      82
      1584
    2. Tumman vihreä mercedes

      Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,
      Hyrynsalmi
      14
      1024
    3. Käyttäkää kumia kajaanilaisten naisten kanssa

      Elkää ottako riskiä ilman kumia kun saattaa käydä niin että sinusta tuleekin isä lapselle ja elättäjä molemmille.
      Kajaani
      96
      930
    4. Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?

      "Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol
      Maailman menoa
      79
      922
    5. Tunnusmerkkejä Kaivatulle

      Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt
      Ikävä
      51
      734
    6. Jymyuutinen: Suomen talous kasvaa hurjaa vauhtia

      https://www.iltalehti.fi/talous/a/11fba8a8-a7fb-44f4-a58b-f129f6d5bdf5 Akavan pääekonomistin mukaan Suomen kokonaistuot
      Maailman menoa
      141
      699
    7. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      53
      674
    8. Uskaltaako tässä luottaa siihen että

      Ehkä rakastetaan toisiamme?
      Ikävä
      81
      670
    9. Pakkomielle

      Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs
      Ikävä
      48
      651
    10. Oletko nainen enää täällä?

      En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv
      Ikävä
      51
      651
    Aihe