peräkammarin¤unkku. Kummalta ostaisit globaalin lämpökäyrän?
Tieteen nro 1:tä on yritetty kammeta paikaltaan koko USAn oikeiston , patamustien ja kreationisti-idioottien miljardiprojektilla, 30 vuotta.
Turha vaiva, nerous on jotain, johon kieroinkaan puoskariuskovaisten paskantelu ei yllä. Örvelöiden tarpeet valuvat ojiin ja örvelöiden kintuille ja luolienpohjille.
Hansen vastaan
6
259
Vastaukset
- kohtapuoleen
siinä Fredin laulamassa pylly-vasten-pyllyä-pumppump -tilanteessa jointissa.
- Anonyymi
Kerro kerro , pyllyilyä Jeep, sale valtuustoo LP!
- Anonyymi
Peräkammarin¤unkku on todella hyvä luonnehdinta Hansenista.
- Anonyymi
Kauppayhtiössä on myös mahdollisuus tapattaa vastustajiasi, eikä tule hintoihinsa!
- Anonyymi
abc2cd99 on tyypillinen itsensä tieteen vallan puolustajaksi korottanut öykkäri. Saavatko tuollaiset kusipäät ja tuollaiset argumentit sinut luottamaan tieteeseen?
- Anonyymi
<< Saavatko tuollaiset kusipäät ja tuollaiset argumentit sinut luottamaan tieteeseen? >>
Ihan vaan kysyäkseni, niin mikä sitten tuottaisi luotettavampaa tietoa kuin tiede ?
Aivan, vaikka kuka olisi miten kusipäinen tai öykkäri tai ihan mitä tahansa, niin tieteellinen tieto on kuitenkin luotettavinta tietoa, mitä ihmiskunta tuntee. Aina ihmisten omat "tiedot" ovat väärässä, jos tieteellinen tieto on toinen. Se ei riipu mistään kusipäisyydestä. Ymmärrätkö tämän ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2609077IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3126299Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661380Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61311- 1091111
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.791005Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut61889Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43788MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk311708Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23696