Uskomatonta! Katsokaa ja ihmetelkää!

3290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Uskomatonta on sen sijaan laiskuutesi ettei voi sen vertaa kirjoittaa mitä tuossa linkissa esitetään.

Joten lataamatta jäi, kun ei tiedä on siellä pienipoika löytänyt hämähäkin, vai kenties maailman suurin valas pelaamassa shakkia.

Äänestä

Aika turha chaneli, vaikuttaa siltä että sinulla ei ole elämää. Mikset saman tien kuvaa itseäsi paskalla tai vielä parempi, osallistu big brother -ohjelmaan.

Äänestä

...tu toi galervoon pelle jätkä! vedä ...tu trinidad scorpion chiliäja elvistele sen jälkeen että on tulista. jätkä vetää jotain medium hot chili saucee naamariin ja elvistelee että kun ei oo potkua. luuseri.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nerv0s kirjoitti:

http://www.youtube.com/user/Galervo80?feature=mhum#p/a/u/2/aoDZumjaHmo

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu