Olen tässä sivussa seurannut tämän palstan kirjoittelua. Miksi hohheli näet tarpeelliseksi tuollaisen toisten matalaotsaisen nimittelyn ja haukkumisen, mikä sinulla näyttää olevan tapana? Mikä sinua risoo? Sekö, että AGW on osoittautunut täydelliseksi huuhaaksi? Puratko sinä turhautumistasi täällä muihin palstalaisiin? Sekö on motivaattorisi?
Kysymys hohhelille
Eelis Permanen
12143
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Miksi pelle et keksi omaa nimimerkkiä?
"Miksi hohheli näet tarpeelliseksi tuollaisen toisten matalaotsaisen nimittelyn ja haukkumisen, mikä sinulla näyttää olevan tapana"
En voi sille mitään, en kykene hillitsemään itseäni. Lupaan aina itselleni tekeväni parannuksen, mutta sitten sorrun taas nimittelemään. Ehkä minun pitäisi hakeutua hoitoon tai terapiaan.
Mene ihmeessä retard:
http://www.mtkl.fi/tietopankki/mista_apua/hoitoon_hakeutuminen/
Kiitos itselleni.
Enpä ole aikaisemmin itse tullut ajatelleeksi käyttää tuota linkkiä vaikka spämmään sen tälle palstalle satoja kertoja päivässä.
Miksi retard et vastaa tuohon yksinkertaiseen kysymykseen:
http://keskustelu.suomi24.fi/node/9479048
En voi myöskään mitään sille että koen olevani kiiltävähaarniskainen ritari joka taistelee öin ja päivin pahaa retardilaumaa vastaan. Jonkinlaista suuruudenhullutta ehkä?
Kiitos Elis että avasit silmäni
Miksi retard et vastaa tuohon yksinkertaiseen kysymykseen:
http://keskustelu.suomi24.fi/node/9479048
Olen yön kuningatar ja purkaudun usein rajusti pikkutunneilla kun retardilauma on kiihottanut minut hysteeriseksi.
Miksi retard et vastaa tuohon yksinkertaiseen kysymykseen:
http://keskustelu.suomi24.fi/node/9479048
En voi sille mitään, palstan retardilaumaa vastaan on taisteltava väsymättä. Koen elämäni mielekkääksi julistaessani täällä AGWn autuaaksi tekevää ilosanomaa keinoja kaihtamatta.
Miksi retard et vastaa tuohon yksinkertaiseen kysymykseen:
http://keskustelu.suomi24.fi/node/9479048
Koska en pysty