Ensi seksikokemus netti-ilmoituksella?

.nainen.

Mua kiinnostaisi tietää että onko täällä kukaan mies laittanut ilmoitusta jonnekin, vaikka nettiin, että haluaa tavata naisen joka veisi poikuuden? Ihan mielenkiinnosta kysyn jos jollain on kokemuksia, että löytyikö nainen ja oliko hyvä kokemus?

Olen nähnyt näitä ilmoituksia, ja minusta se kuulostaa ihan ok:lta. Jos joku nainen ottaa yhteyttä niin varmasti hän haluaa että mies siitä ekasta kerrasta sitten nauttii, ja varmasti haluaa opastaa ja neuvoa. Mietin vaan kun usein patistetaan maksullisiin, että onhan tällainenkin vaihtoehto.

8

364

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mulla oli joskus tuommonen ilmotus. Mutta ei sihen kukaan vastannu.

      • Älymies 23

        Varokaa vaan. Tuolla tapaa saatatte löytää itsenne suhteesta ruman naisen kanssa.


    • ...

      Miehen ihan turhaa hakea netti-ilmoituksella seksiä, jos ei omaa lihaksikasta kroppaa.

    • En ole tuommoista laittanut vaikka ilmoitus kylläkin on... Pysyvämpää on haussa.
      Mutta arvioisin että ei varmasti löydy.
      Maksulliseen en mene ikinä, jos ei ilman saa niin ollaan sitten ilman. Vaikka sattuis rahaakin olemaan...

    • 4+5

      Olen toki kokeillut laittaa tuollaisen ilmoituksen, mutta eihän siihen kukaan mitään vastannut.

    • IJfoiemfwef

      Mies joka ei saa seksiä livenä on naisten mielestä epäilyttävä.

      Onko siis ihme jos netin kautta ensimmäistä seksikokemustaan hakeva on automaattisesti luokiteltavissa herra Voldemordiksi (riippumatta totuudesta).

      Naisten mielestä idea on tosi söpö niin kauan kuin ei itse tarvi olla se joka ottaa "harteilleen" sen poikuuden kadottamisen. Tällöin naiset voi kuvitella kaveripoikansa nylkyttämässä jotain sosiaalitätiä (jonka puutteeseen nainen samaistuu) kuin koiranpennun. ("Tshihihiihihii"... efekti).

    • Mies1985

      Joku nainen piti ja varmaan vieläkin pitää eräänlaista 'miesten ystävä' blogia jossa hän kertoo kokemuksistaan 'ATM:ien' (ei käytä tuota sanaa, kai) kanssa ja kertoo vievänsä miesten poikuuksia ikäänkuin harrastuksena. Varmaan joku ATM-Jeesus muistaa tämän blogin nimen. Tosin ilmeisesti naiseen pitää tulla aika erityinen suhde että tuo onnistuu eli mistään automaatista ei ole kyse.

    • .ajatusta.

      "...onko täällä kukaan mies laittanut ilmoitusta..." "...että haluaa tavata naisen joka veisi poikuuden?..."

      En ole laittanut, enkä edes laittaisi tuollaisena, sillä tuosta tulee kuva jonkin oppilas - opettaja rooli asetelman hakemisesta, tai sitten ihan kuin seksi kiinnostaisi vaan vain poikuudesta pääseminen. En tiedä olenko poikkeus, mutta itselleni naisen seksuaalinen kiinnostut ei lisäännyt sillä onko hänellä ollut 0 tai 100 kumppania tai onko kokenut vai kokematon, joten myöskin ajatus siitä, että nainen ottaisi yhteyttä vain poikuuteni takia tuntuu jotenkin vieraalta. En myöskään ole koskaan oikein ymmärtänyt miksi jotkut kokemattomat etsivät jotain kokenutta opettajaa, sen sijaan että etisivät ihmistä joka on kiinnostunut kokeilemaan.

      Kukin kuitenkin tyylillään, ja kukin tykkää mistä tykkää. Joten ihan OK ilmo, mutta ite suosittelisin kertomaan jotain muutakin kuin vain, että haluaa jonkun vievän poikuuden.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski

      Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi
      Maailman menoa
      18
      4569
    2. Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia

      ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä
      Maailman menoa
      29
      4311
    3. Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan

      Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan
      Maailman menoa
      250
      3886
    4. Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"

      Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos
      Maailman menoa
      64
      2379
    5. Sandels tölkin hinta nousi 1,29 eurosta 1,32 euroon

      Mitähän järkeä valtiolla on verottaa tuotakin elintarviketta niin kovasti, että on järkevämpää käydä hakemassa ulkomailt
      Köyhyys
      43
      1811
    6. Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin

      🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu
      Maailman menoa
      6
      1705
    7. Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä

      Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi
      Maailman menoa
      77
      1694
    8. Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?

      Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont
      Maailman menoa
      1
      1608
    9. Oon kyllä välillä ollut susta

      Nainen huolissani, en oo niin sydämetön mitä tunnut ajattelevan
      Ikävä
      105
      1417
    10. Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!

      Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva
      Tv-sarjat
      11
      1351
    Aihe