Talven pakkasten kuolemantuottamuksia.

5128
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
  • Olisit kuollut mukana.

    Äänestä

  • joopajoo..... kirjoitti:

    Olisit kuollut mukana.

    Olipas varsin typerä ja lapsellinen kommentti.

    Noin kovastiko sinua harmittaa, että joku viitsii yrittää sivistää sinua umpityhmää tieteenkieltäjä-pelleä ja oikoo sinun valheitasi ja hörhöilyjäsi ja kirsikanpoimintojasi?

    Olet harrastanut tuota mielisairasta ja aivotonta hörhöilyäsi jo monta vuotta, vieläkö aiot jatkaa sitä kauankin?

    Äänestä

  • joopajoo..... kirjoitti:

    Olisit kuollut mukana.

    Melkoisen alas vajoaa jo palstan häirikkö mielisairaassa hörhöilyssään.

    Äänestä

  • Valhe-emävalhe-hohhelin kirjoitus! Russian heat wave http://english.pravda.ru/russia/economics/20-07-2010/114300-heat_wave-0/
    The deaths have all occurred as a result of drownin….2,500 people have died since the beginning of the year in water-related incidents,
    http://www.monbiot.com/archives/2010/12/27/cold-hearted/
    ….
    Even Siberia has lower levels of excess winter deaths than we do(2). Between 25,000 and 30,000 people a year are hastened to the grave by the cold here(3) – this winter it could be much worse.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


.................. kirjoitti:

Pikkasen on paikoin pakkanen harventanut porukkaa:
http://www.satakunnankansa.fi/cs/Satellite/Ulkomaat/1194627957348/artikkeli/useita kuollut jaatavassa kelissa puolassa.html
http://www.satakunnankansa.fi/cs/Satellite/Ulkomaat/1194632511126/artikkeli/pakkanen on tappanut euroopassa yli 80 ihmista.html
http://www.satakunnankansa.fi/cs/Satellite/Kotimaa/1194633706199/artikkeli/vanhusten pakkaskuolemat kasvussa.html
http://www.satakunnankansa.fi/cs/Satellite/Ulkomaat/1194634510940/artikkeli/romania evakuoi kodittomia paukkupakkasista.html
http://www.satakunnankansa.fi/cs/Satellite/Kotimaa/1194659952948/artikkeli/pakkanen paukkuu paikoin yli 30 asteessa.html
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2009101510433747_ul.shtml
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2009122010817756_ul.shtml
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2010011310918180_uu.shtml
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2010012410989510_ul.shtml
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2010122712920025_ul.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu