Siinäpä ennätystalvea hörhöileville hörhöille. Jopa meillä ollaan reilusti alle normaalin. Muusta maailmasta puhumattakaahttp:/
/ilmatieteenlaitos.fi/jaatilannen.
/ilmatieteenlaitos.fi/jaatilannen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Itämeri vapautuu jäistä tänä keväänä ennätysaikaisin.
Niin paljon laivoja jumissa ettei jäät sovi sekaan.
Herra kiesus, oisit laittanut edes linkin että saisimme nauraa Jaatiselles.
Tosiasia on että ennätys vaikea jäätilanne pällä.Hörhöillä vaan päiväunia,ymmärtäähän sen että kun uskontoon pettänyt,niin tämmöstähän se on.Mutta ilo uutinen, agv .höröille on perustettu oma klinikka josta voi hakea apua höynäytyneille.,Kysy informaatiota paikkakunnaltasi!!!
Miksi valehtelet? Tämä ei ole sääpalsta. Ilmasto kuumenee ja jäät ovat olemattomissa.
Sehän tarkoittasi Taalaksen raamatun mukaan päinvastaista eli ilmasto viilenee, eikös se niin mennyt.
Kuumenee vain sinun hikisessä yksiössä.Hae .apua.Petetyt agv -hörhöt .fi
Tai kysy apua paikkakunnaltasi mikäli linkki ei toimi.!!!
Putinhan kävi tavjan kanssa puhumassa itämeren jäistä.
Tilasivat ydinmurtajia ilmaston lämpenemisen vuoksi.
Tavja saa mennä seuraavaan itämerikokoukseen Venäjälle potkukelkalla.
http://www.verkkouutiset.tv/index.php?option=com_content&view=article&id=2155:venaejae-uusimassa-jaeaenmurtajansa&catid=32:talous&Itemid=32
Hetkittäinen, esimerkiksi tämän päivän, jäätilanne tai jäiden tuleva sulamisaikataulu ei muuta sitä tosiasiaa, että Itämeren jäätalvi 2010-2011 oli ankara. Jäät tulivat sen verta aikaisin. Ja jytkyä kasautunutta jäätä piisaa riesaksi asti.
Tämä ei edelleenkään ole sääpalsta. Menkää sinne hörhöilyinenne.