Greenpeace valmistautuu vedenpaisumukseen

361
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Saivatkohan sitä valmiiksi. Arkinhan piti olla ylesölle avoin toukokuussa 2007 eli kohta neljä vuotta sitten. Ei ainakaan missään ole ollut artikkelia ko. arkista.

Äänestä

Mutta tämäkin projekti ei kestä lähempää tarkastelua niin kuin muutkaan huijarijärjestön teot. Rahat riittävät kulisseihin ja johtajiensa palkkoihin kuten tarkempi kuvien katselu osoittaa että laivan läpi näkyy.

http://nomadadventures.org/galeri/2089.jpg

Äänestä
  • Samanlainen tyhjä kulissi kuin AGW

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sähköteurastaja kirjoitti:

Näyttää että ne on tosissaan.
http://www.greenpeace.org/mediterranean/news/greenpeace-builds-noah-s-ark-o

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu