Välillä vihaista datailua

2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Nimimerkki "Sähköteurastaja" on spämmännyt tuota samaa linkkiä tälle palstalle lukuisia kertoja, ja käyttänyt sen yhteydessä täsmälleen samaa ilmaisua "vihaista datailua".

Eli siitä voi päätellä suurimman osan tämän palstan aivottomista hörhöilyistä olevan yhden ja ainoan täysin mielisairaan sekopään tuotoksia erilaisilla nimimerkeillä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vähänpaljo kirjoitti:

http://irc-galleria.net/user/villi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu