New Jerseyn kuvernööri puhuu asiaa

New Jerseyn republikaanikuvernööri (http://en.wikipedia.org/wiki/Chris_Christie) kuunteli tiedemiehiä ja puhuu nyt asiaa:

http://www.youtube.com/watch?v=uPxDnb2-aVI
260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Melkoista paskanjauhantaa. Kaikenlaisia urpoja se leipä elättää.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


et sillai kirjoitti:

New Jerseyn republikaanikuvernööri (http://en.wikipedia.org/wiki/Chris_Christie) kuunteli tiedemiehiä ja puhuu nyt asiaa:

http://www.youtube.com/watch?v=uPxDnb2-aVI

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu