MY light, MY bride, will soon be taken away from this world.

EI KERKIÄ KOHTA ENÄÄ

9

177

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Huhhhahei

      Ghana, tuo profetoinnin maailmakeskus. Suomiprofeetat töpinäksi nyt!

      • Westsider

        Mitä näiden profetioiden aikamääriin tulee, niin olen huomannut, että,
        minäkin olen niistä samaa mieltä Huhhahhein kanssa.


      • Vaan..

        ..missä viipyy nigerialaiskirjeet profetioineen, samanlaiset kuin nuo erityisen luotettavaksi havaitut sähköpostissa saapuneet tiedotteet jossa pyydetään avustusta -vain ihan pientä- että miljoonat dollarit voitaisiin siirtää turvaan ulkomaille sen turvin.
        Eikö väkevät ajanmerkit ole vielä nähtävissä nigerialaisten parissa jolloin tulisi toimia hyvin nopeasti myöskin oikeiden uskovaisten ja kärsivien sisarten/veljien siirtämisessä pois pahuuden pesästä turvallisiin maihin, ja luonnollisesti siihenkin tarvittaisiin avustuksia maailman kaikilta kristityiltä jos vain suinkin herra on heidän sydämeensä antanut halun lahjoittaa vaikkapa vain ja ainoastaan 100$ henkilöä kohti. Pienihän se summa on, mutta jos vaikkapa miljoonakin veljeä osallistuisi, niin saisihan sillä saarnaajille maksettua näennäistä palkkaa.


      • asdfasdfasdfe_Oikea

        "Ghana, tuo profetoinnin maailmakeskus. Suomiprofeetat töpinäksi nyt! "

        Hahhaa 1


    • Heliotrooppi2011

      Paitsi, että tuon sivun profetioissa ei ole aikamääriä. Lisäksi ei ole mitään syytä halveksia Ghanaakaan. Lukekaa itse nuo profetiat. Tuhtia tavaraa.

      • 135rt4gtf

        Tuhtia kyllä, jos tylsiä, hatusta vetaistuja ja itseään toistavia jeesustuleejustnytheti-jankutuksia nyt joku voi tuhtina pitää. Melko harva voi, ainakaan nauramatta tai itkemättä.


    • Ghana.

      Vieläkä pitää ehtiä siten,että ei kerkiä kohta enää? Vai heittivätkö Susan Davis ja Sabrina taas kerran vain pelkkää läppää taas ehkä pienessä pilvessä?

    • Kuulkaa Herraa
    • *¤*

      Eivätköhän ne edelleenkin ole paremminkin vitsejä kuin viestejä?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö

      palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh
      Maailman menoa
      79
      1954
    2. Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.

      "Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläke­maksuilleen monin­kertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr
      Maailman menoa
      97
      1683
    3. Millä kolmella sanalla

      Kuvailisit kaivattuasi?
      Ikävä
      148
      1260
    4. Kyllä mä oon valmis jos sä oot

      Vaikka ja mihin... mutta paikka on väärä.
      Ikävä
      59
      698
    5. Miltä se tuntuu olla

      vihattu ja kukaan ei puolusta?
      Ikävä
      225
      697
    6. Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos

      Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol
      Maailman menoa
      6
      656
    7. Mitä mietit juuri nyt?

      🤔
      Ikävä
      56
      600
    8. Trumpille jälleen voitto

      Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako
      Maailman menoa
      195
      563
    9. Aurinkoni...

      On ikävä sua ❤️
      Ikävä
      46
      498
    10. Haluan teidät molemmat elämääni

      Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </3
      Ikävä
      37
      472
    Aihe