En oo koskaan ollu parisuhteessa.
Mua kiihottaa monet naiset.
En silti usko, että jos oisin suhteessa, niin kävisin muitten naisten tavaralla.
=)
Mutta kieltämättä olen miehinen mies, joka tykkää naisen ulkonäöstä.
Tulee joskus tuijotettua hieman pitkään ja kerran sain korvatillikan.
jos joku astrologian perusteella haluaa tulkita mua, niin tässä on astrologinen karttani;
Aurinkomerkkini on härkä(luokiteltu yleensä pettäjämerkiksi)
Kuu=kauris
Nouseva=jousimies(tykkää vaihtelusta, joten mahdollinen pettäjä)
merkurius=kaksonen(luokiteltu pettäjämerkiksi kaikkein eniten)
venus=oinas
mars=vaaka
Oonko pettäjä vai ei?
15
<50
Vastaukset
- päätähäntää
Päätä nyt itse mokoma asia. Kuulostele viimeistään silloin kun olet parisuhteessa. Ihan itse.
- MrJuha82outolintu
Avaus oli tehty pilke silmäkulmassa meiningillä.
- päätähäntää
Niin myös vastaus.
- sayyousayme
Ihan selvää ainesta pettäjäksi. Liihottele kukasta kukkaan, älä vakiinnu.
- MrJuha82outolintu
Ookkei =)
- merkurius-skorpionissa
Astrologisesti vaikutat aikas vakaalta tyypiltä. Ehkä just tuo nouseva jousimies ja venus oinaassa tuo levottomuutta luonteeseesi. Tulimerkkejä molemmat ja kaipaavat vaihtelua.
Mutta löydät kumppanin luultavasti kaksosesta tai vaa´asta. Myös rapu saattaa olla "heikko" kohtasi, mutta ei välttämättä toimi. - Unohdaainakinhoroskoopit
Olet lapsellinen, niinkuin muutkin horoskooppeihin uskovat.
- MrJuha82outolintu
Astrologia on monimutkaista ja se on monien ihmisten ammatti.
Onko siis lapsellista??
Ihmisen luonteeseen ei vaikuta pelkästään astrologia, vaan myös elämänkokemukset, ystäväpiiri ja omat vanhemmat.
- leijona_nainen-63
Hmm, vai kiihottaa naiset. Entä tunnustatko tuntevasi rakkautta naisia kohtaan? Oletko koskaan tuntenut mitään sellaista? Ellet, niin sitoutuminen yhteen suhteeseen voi olla sinulle turhan extremeä.
- MrJuha82outolintu
Kerran rakastuin yhteen.
- ihanturhaamiettiä
Höpö höpö.Kyllä ap sitten tietää, kun rakastuu aidosti. Mun mielestä on luonnollista, että nuorta miestä naiset kiihottaa. Turhaa miettiä etukäteen, pettääkö suhteessa vai ei. Mä puolestani mietin ennen perheen perustamista, että mä en varmasti petä vaan olen uskollinen. Ennen eroan kun käyn vieraissa jos alkaa huonosti mennä. Kuinkas kävikään? Petin. Ero tuli.
- leijona_nainen-63
MrJuha82outolintu kirjoitti:
Kerran rakastuin yhteen.
Kestikö kauan? Miksi rakkaus lopahti?
- MrJuha82outolintu
leijona_nainen-63 kirjoitti:
Kestikö kauan? Miksi rakkaus lopahti?
Rakkaus loppui, koska hän ei halunnut minua.
Oltiin niin erilaisia.
Hän villi bailaaja ja minä koti-hiiri. - MrJuha82outolintu
MrJuha82outolintu kirjoitti:
Rakkaus loppui, koska hän ei halunnut minua.
Oltiin niin erilaisia.
Hän villi bailaaja ja minä koti-hiiri.En oo koskaan käyny baareissa enkä oikein missään.
Joskus nuoruudessa kävin kylässä parilla kaverillani.
Sitten ollut vain KOTONA.
Johtuu kai sairaudestani(asperger) ja omasta halustani, kun ei kiinnosta ihmiset, niin ei kiinnosta.
Eläimiä mä täällä hoitelen sekä musiikkia kuuntelen ja isäni kanssa hoidamme kotiaskareet ja rupattelemme niitä näitä.
Mulla huonoja kokemuksia ihmisistä.
En vain tuu toimeen monienkaan kanssa.
Kiusaajia liikaa. - MrJuha82outolintu
leijona_nainen-63 kirjoitti:
Kestikö kauan? Miksi rakkaus lopahti?
En mä silti mikään onneton ressu ole.
Nautin elämästä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu1782176Rakastan sinua
Enkä halua enkä aio sinua satuttaa. Satuttaisin samalla itseäni. Olet ihana mies ja olen pahoillani kuinka sinua kohteli561457Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva2161327Kun viimeksi tapasit kaivattusi
Kasvokkain ( ei netti, varmuudeksi vielä tarkennan), jännittikö? Jos, miten se ilmeni? Huomasitko jännittikö kaivattuasi561182Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus801160Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e391089- 681006
- 64998
Fazer perustaa 400 miljoonan suklaatehtaan Lahteen
No eipä ihme miksi ovat kolminkertaistaneen suklaalevyjensä hinnan. Nehän on alkaneet keräämään rahaa tehdasta varten.125994Leppäskän tarratoimikunta kävi Suviseuroussa haastamassa riitaa!
Voiko enää törkeämmin häiritä uskovien juhlia? https://www.kirkkojakaupunki.fi/-/tarratoimikunnan-aktivistit-kokivat-sy224935