Se kuvaa paremmin modernia ja liberaalia Suomea kuin joku uskonnollinen ja sotahullu nationalistinen luokkayhteiskuntaa ihannoiva ikivanha viulunvingutus. Sibeliushan oli tuollainen elleivät jotkut tienneet.
Hard Rock Hallelujah Suomen kansallislauluksi
4
155
Vastaukset
- sitoutumaton2
satanistinen talm,udilais-frankfurtin vasemmistokoulukunnan oppien mukainen rokki- on saatananpalvonnallinen musiikki ja siten ei sovi kristilliseen maahamme.:
http://keskustelu.suomi24.fi/t/13019619/satanismi-musiikkiteollisuudessa
MUTTA illuminaatti on tässä asian ydin ei Krista SF- ja / tai muut 100 000 mkultra-uhria.
Illuminaatti pelaa näillä Hollywwod-aivopesujulkkiksilla, ja kansoja hallitaan niillä- kukapa niitä ei ihailisi-
tarkoitus onkin että ne on idoleja- eli jumalankuvia- eikä oikea jumala eli JEESUS- koska rahasukujen illuminaatti ei valaistuneet- se korkein valta maapallolla on Saatanan edustaja ja alistaa maapalloa raha-vallallaan.
"Vain rikkailla on oikeus vapaaseen elämään uudessa fasistisessa maailmanjärjestyksessä, jossa valtioita ei enää ole?
Valtio on muuttunut sota-mielenhallinnalliseksi hallinnoksi.
Hollywood, viihdeteollisuus, uutisointi- valvoo ja ohjailee ihmiskunnan mielipiteitä, ajatuksia, jopa tunteita MKULTRA eli CIA:n mielenhallinta- ja muilla tekniikoilla. Ihmisten kaikki toiminta voidaan jo nykytekniikalla seurata ja paikantaa. Mahdollisesti jopa tunteet ja ajatuksetkin?
http://nwohavaintoja.blogspot.com/se...mielenhallinta
Mengelen aloittama Rockefeller-instituuttin geenitutkimus on jo mahdollistanut kloonaamisen ja on paljon mahdollista että ihmisiä on salassa kloonattu.
www.heinola.org/~patato/fritz15.html
http://www.dome.fi/elokuvat/artikkel...n-in-hollywood
9/11 Hidden in Hollywood-sarjan tekijät eivät varsinaisesti julista Hollywoodin olevan mukana ... kaikki jo alitajuisesti reagoi niinkuin illuminaatti on halunnut?
Illuminaatti-dokumentti
www.heinola.org/~patato/artikkelit/opr0041O.php
revisionistit.wordpress.com/tag/los-angeles
www.heinola.org/~patato/fritz2.html
www.heinola.org/~patato/fritz3.html
www.heinola.org/~patato/fritz4.html
www.heinola.org/~patato/fritz5.html
www.heinola.org/~patato/fritz6.html
www.heinola.org/~patato/fritz7.html
www.heinola.org/~patato/fritz8.html
www.heinola.org/~patato/fritz9.html
www.heinola.org/~patato/fritz10.html
http://nwohavaintoja.blogspot.com/se...mielenhallinta
www.youtube.com/watch?v=gfg60fJn1do
http://fi.wikipedia.org/wiki/Pertti_Jotuni
http://nwohavaintoja.blogspot.com/20...n-entisen.html
www.heinola.org/~patato/Codex-11.html
"Maailmanhallituksen alla ihmiset asuvat pienillä, heille sallituilla alueilla joukkoliikenneväylien vieressä tai suurkaupungeissa, perheyhteisöt hajotetaan ja valtio pakkohuostaanottaa lapset kasvatettaviksi globaaliin ympäristöuskontoon. Kansallisvaltiot pyritään hajottamaan, ja verotus muuttuu globaaliksi. Liikkumista, yksityisomistusta ja yksityisyritteliäisyyttä rajoitetaan yhteisen hyvän nimissä. Maailman varallisuus jaetaan uudelleen. Agenda 21 on arvostelijoiden mukaan "täydellisen sosiaalisen kontrollin käsikirja".
http://riikkasoyring.puheenvuoro.uus...ittu-agenda-21
http://www.teemuvehkala.puheenvuoro....aamuohjelmassa
http://keskustelu.suomi24.fi/node/8757017"
http://www.hollilla.com/reader.php?action=thread&thread=4440615
lisää
asian ydin oli hyvin linkein ja selitetty- 100 vuota kestänyt talmudilainen väkivaltaviihde aivopesee ihmiset aina väkivaltaan- eikä kristilliseen hyvyyteen.
tratkaisu elokuvat aj tv on aina vahvin tappelija ja tasitelija on voittaja- muuten olet häviäjä.
myös rikkauden arvostaminen on piiloviestinä koko ajan, esim useimmat filmit esittää hyvinvoivia hienoa omaisuuksia , jne- knu tosiasiassa USA on perseaukisten raatajien maa- vain rikkaat elävät.
http://keskustelu.suomi24.fi/t/8304281/julkkikset-ja-monarch-mind-control-mielenkontrollointi-mielenohjelmointi
http://keskustelu.suomi24.fi/t/13519154/katy-perry-amp-mk-ultra-ohjelmointi#comment-84802020
http://keskustelu.suomi24.fi/t/11550059/onko-krista-siegfrids-uusi-illuminatin-mk-ultra-uhri
http://keskustelu.suomi24.fi/t/8304281/julkkikset-ja-monarch-mind-control-mielenkontrollointi-mielenohjelmointi
stop TTIP
http://keskustelu.suomi24.fi/t/14264101/ttip--kauppasopimuksen-salaiset-asiakirjat-julki
http://keskustelu.suomi24.fi/t/11550059/onko-krista-siegfrids-uusi-illuminatin-mk-ultra-uhri
http://keskustelu.suomi24.fi/t/13519154/katy-perry-amp-mk-ultra-ohjelmointi
http://keskustelu.suomi24.fi/t/14303227/sensuroitava-julkkisten-holywoodmielenohjelmointi#comment-84802078
"
http://keskustelu.suomi24.fi/t/14303227/sensuroitava-julkkisten-holywoodmielenohjelmointi#comment-84802078 - ashygasdjgsds
SUPO-CIA:
http://keskustelu.suomi24.fi/t/14302209/tee-rikosilmotus-psykiatristasi-tanne--interpol
http://keskustelu.suomi24.fi/t/12398139/supo-puuttuu-mk-ultran-kokeisiin-!!
http://keskustelu.suomi24.fi/t/14292448/naton-maanalaisten-armeijoiden-murhat-euroopassa
http://keskustelu.suomi24.fi/t/14265317/sionismi-sanelee-kohtalosi---kauanko
http://keskustelu.suomi24.fi/t/14125685/nwo-bloginpitaja-joutui-mk-ultra-hullun-kohteeksi
http://keskustelu.suomi24.fi/t/13663983/google-salakuuntelee-kayttajiaan
http://keskustelu.suomi24.fi/t/14301744/jeesus-murtaa-maailman-kahleet
http://keskustelu.suomi24.fi/t/14107893/hollywood--hell-ywood
http://keskustelu.suomi24.fi/t/14032675/luciferin-silma-lempaalan-kirkossa - fghdfgg
Lordi on perseestä!
- orwelsslave
Ehdottomasti Lordi rokkaa paremmin kuin Värt Land
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain36812359Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.2565403Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom2153937Purra vaatii: Työvelvoite maahanmuuttajille ja kantasuomalaisille pitkäaikaistyöttömille
Jos Perussuomalaiset ja Kokoomus ovat seuraavan hallituksen kaksi johtavaa puoluetta, on suomalaisille pitkäaikaistyöttö2002635Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov151992Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi191834Mikä on mielestäsi paras miestyyppi?
Esimerkit kärjistettyinä: a) perustavallinen/tasainen b) himourheilija c) varakas, turvallinen elättäjä d) puolikrimina167900Martina Aitolehti
Instagramissa pomppas esille Martinan kumipallot. Ihan säikähin. Ja tää on Martina-ketju!271852No kolahtaako kukaan
Samalla tavalla kuin mä? Harmi kun et uskaltanut kohdata. Ehkä me löydetään jotkut muut jotka voi olla konkreettisempiak74772Rippituoli
Kerro joku synkkä tai outo salaisuus, joka liittyy ikävääsi kaivattuasi kohtaan. Tee tunnustus anonyyminä. Se helpottaa59736