Antoiko nainen turpiin sinulle?
Oletko kosketellut naista ilman lupaa
27
434
Vastaukset
- Raakatotuus
En ole kosketellut ilman lupaa mutta olen saanut useasti turpiini kun nainen luuli että aion kosketella ilman lupaa.
- raakamaailma
Oletko oikeasti saanut turpaasi ja vielä useampaan kertaan?
- Raakatotuus
raakamaailma kirjoitti:
Oletko oikeasti saanut turpaasi ja vielä useampaan kertaan?
No en. Mulle jäi vitsailuvaihe päälle kun pari päivää palstalla on ollut sellaista häröilyä.
- flowersreally
Raakatotuus kirjoitti:
No en. Mulle jäi vitsailuvaihe päälle kun pari päivää palstalla on ollut sellaista häröilyä.
Nyt kyllä sietäisit saada turpaasi.
- Raakatotuus
flowersreally kirjoitti:
Nyt kyllä sietäisit saada turpaasi.
Ainahan minä.
- flowersreally
Raakatotuus kirjoitti:
Ainahan minä.
Nautitko siitä?
No ei kait sitä koskaan kysytä että "moi, saanko puristaa sun persettä"..
- Ikis__M
Sinun hyvänä keskustelijana juurikin luulisi kysyvän :D
Ikis__M kirjoitti:
Sinun hyvänä keskustelijana juurikin luulisi kysyvän :D
Keskustelut on asia erikseen. :D
Kähmiminen pitääkin olla luvatonta..- Raakatotuus
Eräkettu kirjoitti:
Keskustelut on asia erikseen. :D
Kähmiminen pitääkin olla luvatonta..Oletko sinä sitten niin onnekas että naiset ovat oikein sanallisesti antaneet luvan tai peräti pyytäneet sinua puristelemaan persettään?
Raakatotuus kirjoitti:
Oletko sinä sitten niin onnekas että naiset ovat oikein sanallisesti antaneet luvan tai peräti pyytäneet sinua puristelemaan persettään?
No on vieny mun käden perseelle tai tissille...
Kait se on joku vihje että kiihottuu kun puristellaan..
Sanallisesti ne ei sitä pyydä.
Naisilta ei pyydetä eikä ne myöskään halua että pyydetään... Niille vaan tehdään kaikenlaista. :D
- kaisanoasaa
Olen kopeloinut ja nainen vetäsi mua ympäri korvia. Sattui kovasti ja rupesin itkemään vaikka olin jo aikamies.
- tissit_ja_perseet
Tissit ja perseet on tehty kaikkien miesten kopeloitaviksi
- lupa.täytyy.olla
en ole joko ehdotan sänkyyn menemistä tai kysyn luvan kosketukseen joko antaa tai ei mutta sitä päätöstä on kunnioitettava ja ketään ei käydä kiinni ilman lupaa
- Sad-But-true
Tavallaan ilman lupaa kun pussailtiin ja sitten työnsin käteni naisen pimpille. En saanut turpaani vaan nainen tykkäsi kun hieroiin sen pimppiä.
- Sulkijalihas
En muuten tykännyt, eikä se ollut pimppi oli muutenperäreikä. Häh?
Sellanen lupien kysely vähän jyrsii sitä tunnelmaa..
Ei naiset tykkää kun niiltä kysellään.. Pittää vaan viiä.. :b
Ottakaa naista kurkusta kiinni, viekää se sängylle, repikää vaatteet pois päältä.. Siitä ne tykkää. :D
Melkein niinkuin raiskaus. :D- Ikis__M
Tuohon varmaan kyllä sönkkö aamulla kommentoi että ei kun ne tykkää siitä kun olet hyvä keskustelija :D
- sönkkö.oli.kiva
sönkkö lopetti sanoi lopettavansa kuun vaihteessa muutti uuteen kämppään ja samalla lopetti täällä häntä jäi ikävä
- nousee-tuhkasta-jälleen
sönkkö.oli.kiva kirjoitti:
sönkkö lopetti sanoi lopettavansa kuun vaihteessa muutti uuteen kämppään ja samalla lopetti täällä häntä jäi ikävä
Sönkkö alias Jazuli lopetti Miehen Logiikassakin varmaan satoja kertoja. Palaa uudella nikillä, kun saa muuttonsa järjestettyä.
- Naamavärkki
No touvasin kapakan tiskillå tisseihin kiini ko olivat siinä tyrkyllä, akka veti nyrkillä päin näköä, no hyvväähän se tekke, ukkonsa siinä mun päälle m eni pysty painiksi, jonka siv umennen sanottuna hävisin. Muisto on mukava oli ne tissit vaan sen arvoset terhakatko mitkä. Näillä mennään tuskin pääsee vähäänaikaan tissilöitä puristelemaan, mutta kaikki muuttuu kohan naama paraner.
Olen ajatellut naisia ilman lupaa.
- Kokeilutoon
Ole 2 kertaa kokeilut naisen rintoja ilman lupaa ja molemmilla kerroilla sain turpaani. Sattu muuten järjettömästi kun polvi kolahtaa jalkoväliin
- eikemiaatässäelämässä
Olen saannut usein henkisesti turpaan kun olen vain vilkassut naista eikä tämä ole tykännyt siitä.
- pillutoucher
Sormi vaan pilluun ilman kyselyjä luvista ja siitä onko ikää jo antamaan lupaa!
- shakinstevens
Olemme miehisyyden ydinkysymyksen äärellä.
Ollako (jännämies) vai eikö olla? To bee or not to be.
Kvanttifysiikassa tätä kutsutaan hiukkasen paikan mittaamiseksi. Kun se on määritetty hiukkanen ei ole enää superpositiossa. - 3r45634435
Pikku kiusoittelulla olen saanut ihan pilluakin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Korjaa toki jos...
Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä292705- 911034
- 58901
- 66875
olet kaiken rakkauden arvoinen
Olisinpa kertonut kuinka rakastuin sinuun. Kuinka hyvältä tunnuit siinä lähelläni, kunpa en olisi väistänyt vastapäätyy26847Ellen Jokikunnas paljasti somessa ison perheuutisen - Ralph-poika elämänmuutoksen edessä!
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask sekä Ralph-poika ovat uuden edessä. Tsemppiä koko perheelle ja erityisesti Ralphille! Lu6827Olisi kiva
Tietää, mitä oikein ajattelet minusta tai meistä? Mitä meidän välillä on? Salattua tykkäämistä, halua, himoa? Onhan tämä37800Mikä koirarotu muistuttaa kaivattuasi eniten?
Koirien piirteet muistuttavat usein ihmisten ja omistajiensa piirteitä.65794Oot mun koko maailma
Ei ole koskaan ollut ketään, joka olisi niin täydellinen minulle kuin sinä mies ❤️ Ikävöin sua🥹75724Nainen, jos kuuntelet ja tottelet, niin sinulle on hyvä osa
Ominpäin toimiessasi olet jo nähnyt mihin se on johtanut. Olen jo edeltä sen sinulle kertonut ja näen sen asian ja totuu135718