Kirjoituksista sitä ei ainakaan huomaa, joten...?!
Oletko muuttunut yhtään viime vuosina?
23
206
Vastaukset
- .
Olen hyvinkin paljon.
- kundi.kundine
jonkiverra
- gima stadist
Kuisse ny simmottis:)
Jep! Olen vihdoinkin aikuistumassa, prosessi on vielä pahasti kesken.. kyllä tämä tästä pikkuhiljaa etenee.
- Etkö muka
enää kato aamupiirrettyjä, kuten minä?
Etkö muka kirjoitti:
enää kato aamupiirrettyjä, kuten minä?
No en ehdi millään, vaikka piirretyistä tykkäänkin.
toivotaan
No tuohon osais varmaan parhaiten vastata turinatiimiläiset...siis että onks mun kirjoitukset muuttunut johonkin suuntaan vuosien varrella.
Olen yhtä ulalla mitä ennenkin.
Luulen muuttuvani vuodesta toiseen aina vain vähemmän, onneksi.
Noin muuten kun tulee jossain vastaan omia kirjoituksia viime vuosituhannelta, niin eipä ole ajatukset ja kirjoitukset juurikaan miksiään muuttunut.- y.b..
En varmaan. Ei sitä muutamasta vuodesta vielä huomaa. Itse ainakaan.
Ja nyt sinne ss... - valitettavasti..
Olen tullut katkerammaksi ja kyynisemmäksi
En ole.
- .
Hyvä niin.
Kyllä. - Nutturani on hieman höllennyt ja nuorenen muutenkin vuosi vuodelta ;)
- Iirko
En nyt sanoisi noinkaan.
Aivan helvetisti.
Kyllä olen ja huonompaan suuntaan on mennyt fyysisesti ainakin, johtuen omasta laiskuudesta...
Olen. Joissain asioissa paljonkin. :-)
- .
tässä joku aika sitten tapasin pitkästä aikaa yhden tyypin ei mitenkään läheinen mutta aina kun nähdään niin kuppilassa, edelisestä kerrasta oli varmasti noin kymmene vuotta jolloin viimeksi olimme tavanneet niin hän totesi että milloin sä lopetat ton ryyppäämisen...hihihiiihih no huhuh vaan
hän siis ajatteli että olen elänyt kuin hän ryypäten jätin hänet uskomuksiinsa kun en kokenut tarvetta pilta hänen mielikuviaan. - :)
. kirjoitti:
tässä joku aika sitten tapasin pitkästä aikaa yhden tyypin ei mitenkään läheinen mutta aina kun nähdään niin kuppilassa, edelisestä kerrasta oli varmasti noin kymmene vuotta jolloin viimeksi olimme tavanneet niin hän totesi että milloin sä lopetat ton ryyppäämisen...hihihiiihih no huhuh vaan
hän siis ajatteli että olen elänyt kuin hän ryypäten jätin hänet uskomuksiinsa kun en kokenut tarvetta pilta hänen mielikuviaan.jos vieläkin tarkempi olen niin reilusti yli kahdenkymmenen vuoden aikana kun olen tavannut satunaisia ei läheisiä eikä lähempää tuttavuutta ihmisijä useampi on kuvittelut että elän kuten he :)
en nyt kovinkaan ole muuttunut kuin fyysisesti tosin jotkut sanovat että olen ...niinpä niin sehän johtuu vain missä mielentilassa ovat tai olenko juuri silloin just samaa mieltä jostain jonkun kanssa tai onko jollain joku hätä muu kuin wc jne.. :)
Olen, sekä huonompaan, että parempaan.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791492
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431081No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall1941011Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38755- 14690
Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21680- 37673
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30671Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17603