suhtaudut kun teet hyvän keskustelunavuksen eikä kukaan vastaa siihen?
Miten
23
121
Vastaukset
- .
Teen huonon
Ajattelen että asia kiinnostaa vain minua. Eli ei se niin hyvä ole muiden mielestä :\
Joskus harvoin jätän vastaamatta mielenkiintoisiin avauksiin, jos ne tuntuu olevan henkilökohtaisesti osoitettu jollekin toiselle. Mutta useimmiten en välitä. Jokainen voi viestittää myös privana.
- Tai SIT:.!1#%?+
sxthsens kirjoitti:
Joskus harvoin jätän vastaamatta mielenkiintoisiin avauksiin, jos ne tuntuu olevan henkilökohtaisesti osoitettu jollekin toiselle. Mutta useimmiten en välitä. Jokainen voi viestittää myös privana.
.
ei vaan millään viittis suoriutua
Har!
. - deft
Juuri näin.
Tai vaihtoehtoisesti ajattelen että ei kukaan tahdo keskustella kuitenkaan ja nauran makeasti päälle. - deaf leopard
deft kirjoitti:
Juuri näin.
Tai vaihtoehtoisesti ajattelen että ei kukaan tahdo keskustella kuitenkaan ja nauran makeasti päälle.Juurikin näin. Tosin ilman tota sun sarkasmias.
Totean, että taisipas olla persiistä tai sitten muut ei vaan tajua et se oli oikeesti hyvä. ;-)
Mun hyviin alotuksiin on aina tullut rutkasti vastauksia. Huonompiin taas ei.
- 14+8
relaxed_eyes kirjoitti:
Eiku siis päinvastoin. Hyviin ei oo tullu, mutta huonoihi on tullu.
Ihan odotettavaa.narsisteja on muuten erittäin vaikea psykologinki diagnotisoida ne on taitavia! vain ihmiset jotka joutuvat narsistin kanssa tekemisiin tietävät! ja hei kuka oikeesti menestyy jos ei ole narsisti ja EI OLE MITÄÄN??? Siis tyhjästää työntää ittesä joka ***** juttuun??
- Hähä! :D
vili. kirjoitti:
narsisteja on muuten erittäin vaikea psykologinki diagnotisoida ne on taitavia! vain ihmiset jotka joutuvat narsistin kanssa tekemisiin tietävät! ja hei kuka oikeesti menestyy jos ei ole narsisti ja EI OLE MITÄÄN??? Siis tyhjästää työntää ittesä joka ***** juttuun??
- relaxed_eyes>>
Tila: Offline
Kirjautunut viimeksi: 21.5.2013 22:36
Liittynyt jäseneksi: 1.1.2007
FEIKKI!!! - hönö........
niin kai kun itse vastailet pösilö.
- MMies
MITEN SUHTAUDUN!?
AJATTELEN, ETTÄ OMA ON ONGELMANSA, JOS HYVÄ KESKUSTELUN AVAUS EI KIINNOSTA!
NIIN!
HAHA! :D- kylä näi o
.
huu keörs ö shit
Har!
. - HAHA! :D
narsisteja on muuten erittäin vaikea psykologinki diagnotisoida ne on taitavia! vain ihmiset jotka joutuvat narsistin kanssa tekemisiin tietävät! ja hei kuka oikeesti menestyy jos ei ole narsisti ja EI OLE MITÄÄN??? Siis tyhjästää työntää ittesä joka ***** juttuun??
itken itseni uneen.
- minkäs teet
Ymmärrän, että kenelläkään ei ole asiaan lisättävää tai korjattavaa, koska asia on esitetty kattavasti.
- näin on
Tunnen oloni täydelliseksi. Mikään eikä kukaan häiritse rikkumatonta rauhaani. Olen asiantuntija vailla vertaa ja muut ovat kykenemättömiä vastaamaan ajatuksenjuoksuuni.
Vastaan itse puskista.
- DorkaM.......
Kirjautunut viimeksi: 23.5.2013 13:30
Liittynyt jäseneksi: 3.9.2006
Sulla on vähän S,aatanasti noita henkilötunnuksia!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1381329
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä39916Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad35661- 14600
Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46597Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä26588- 25565
Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30557Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver17553Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17523