Olen muuttumassa vamppyyriksi

mikä neuvoksi?

Joo näin on käymässä.

Aamuisin silmät punoittaa aina vaan enemmän enkä siedä auringonvaloa ollenkaan. Illalla on jo paljon parempi olo ja aika kuluu mukavasti arjen askareissa keskiolutta siemaillen.

Olen myös havainnut että minulla on kulmahampaat.

25

2116

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • van Helsing

      Syö valkosipulia ja juo vihkivettä, ne auttavat. Voit tietysti myös alkaa käydä kirkossa siunattavana ja eiköhän se siitä.

    • yhyyyh!

      Maistuukos veriletut entistä paremmalle? Kannattaa käydä teurastamolla kyselemässä josko sais muutaman ämpärillisen verta pahimman verenhimon tyydyttämiseksi. Siitä sitten vaan vähinerin etsimään sopivia kaulavaltimoita, josta imeä verta. Kyl se siitä lähtee.

    • Sam W

      Tiedä se sitten, että olen sukua maineikkaalle Sam ja Dean Winchesterille, joten tänne turha tulla!!!!

    • olli

      vaihda keppana neloseen alkaa aamu paremmin.

    • Sukkubus

      Sam W, toivottavasti olet perinyt suvustasi myös ulkonäkögeenejä! Siinä tapauksessa voisi yksi yön olento tulla luoksesi pikavisiitille!

    • Sam W

      Succubus... Siehän et miun spermaa vie, JUMALAUTA!!

    • Sukkubus

      Ah, vastaan taistelemisesi tekee sinusta vain kiehtovamman, Winchester...

    • yön kuningatar

      Aaah, vihdoinkin tuoretta verta klaaniimme!
      Siemaile rauhassa, odota vain kunnes silmäsi eivät enää punota, vaan kellertävät ja ihosi on kalmankalpea...
      Pieniin haima/maksakipuihin ei kannata reagoida, mutta hampaita voit viilata terävämmiksi...
      Treffit Honkanummella?

      • ihana kisuli

        No jos *krhm* imukyky on kunnossa ja mitat menee toleranssiin niin harkitaan.

        Ei saa puraista haavoille.


    • castiel_the angel

      Succubus, työnnän krusifiksin sun ykköseesi

    • nettipieru

      Jos jollain naaraalla on tollanen ongelma, niin tervetuloa. Mä oon pennusta saakka nähny märkiä unia sellasesta mustaan tiukkaan lateksiin pukeutuneesta jättirintaisesta vampyyristä, joita silloinen sarjakuvalehti Shokki oli väärällään. Kaverit liimas aina jonkun Jallun sivut yhteen mut mulla muuttui Shokki katselukelvottomaksi alle aikayksikön. Juuh!

    • vilkun piilaus

      Mikäs se sellainen vamppyyri on

    • kielitaitoinenmies69

      Sama juttu minulla. Aamulla kun herään muijan vierestä niin naama on veressä ja jotain harson ja narun palasia hampaissa.

    • oh ah

      Yksi tuttu hammaslääkäri kertoi että nykyään huolestuttavan monella ihmisellä on kulmahampaat.

      • ei vale

        kulmahampaat on kaikilla jos ei kukaan oo sattunut katsoo itteeää peilistä!!


    • iIIuminatus

      Tarkista näytkö peilissä - aito vampyyri ei näy.

      Éi ole täyttä hevonpaskaa tämä juttu.

      • 11+15

        Roskaa. Bill Compton kertoi, miten se asia peilin kanssa oikeasti menee...

        Olenko allerginen A ? Silmiä kirvelee ja nenä vuotaa?


    • Minullakaan ei uni tule aina ihmisten aikaan ja pitkän yön jälkeen silmät punoittavat.

      Verenhimoani tyydytän mustalla makkaralla, jota saattaa saada hyvin varustetuista pikaruokakioskista yölläkin. Ihan tuoreesta verestä ei ole kyse, mutta paketti on lämmin, höyryää ja tuoksuu erehdyttävästi ruumiilta.

      Sinapilla ja ketsupilla on ikävä taipumus valua pitkin rinnuksia verenhimoa tyydytettäessä. Mustat vaatteet auttavat olemaan vähemmän silmiin pistävä aamuruuhkan aikaan julkisissa kulkuvälineissä.

      Valkosipuli on myrkkyä vamppyyrille, tai oikeastaan ei vamppyyrille itselleen vaan niille muille kanssamatkustajille aamuruuhkassa ja täpötäydessä bussissa.

      Siis kaikille vamppyyreille: Punoittavat silmät, sinapit rinnuksilla ja vanhan keskarin tuoksu ei ole mitään verrattuna siihen, että yhtälöön lisätään rehevä syödyn valkosipulin tuoksu.

      Suvaitsevalla yhteiskunnalllakin on omat rajansa.

      Hyvää yötä kaikille yökkösille.

    • Sam W

      "Aamulla kun herään muijan vierestä niin naama on veressä ja jotain harson ja narun palasia hampaissa. "

    • Sen siitä saa!

      Krapula.

    • kaikki on vampyyrejä

      kaikilla ihmisillä on myös kulmahampaat! :D

    • Stigs

      Joo ja me kaikki erehdymme joskus. :DDDDDDDDD

    • rgheqrth

      Syökää kebabia.

    • gkrbspc

      Oi että ku oli hauska lukea tätä palstaa :D

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?

      Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin sinne tyhjään tilaan, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki
      Maailman menoa
      118
      3868
    2. Ohjelma "Rikollisjengien Ruotsi" hyvin paljasti jakautuneen maan

      eli ns. ruotsalaiset yhdellä puolella, muslimit ja muut kehitysmaalaiset toisella puolella. Siinäkin hyvin näki mitä ma
      Maailman menoa
      46
      3341
    3. Pidennetään viikko 8 päiväiseksi

      Ja jätetään työpäivien määrä nykyiseen 5:een. Tuo olisi kompromissiratkaisu vellovaan keskusteluun työajan lyhentämisest
      Maailman menoa
      33
      2647
    4. Miksi eristäydyt?

      Onko jokin syy kun vetäydyt omiin oloihin?
      Ikävä
      203
      2587
    5. Kylläpä on nautinnollista taas tämä palstan vassari valitus!

      Lähes jokainen avaus on vassareiden kitinää ja valitusta. Eikö se tarkoitakin, että silloin asiat menee maassamme parem
      Maailman menoa
      27
      2499
    6. Jos Katja Ståhl ei pääse juontamaan Elämäni biisiä, kenet haluaisit nähdä juontohommissa?

      Katja Ståhl on ollut kuluvalla viikolla sairaalahoidossa. Jos Katja Ståhl ei pääse juontamaan Elämäni biisiä, kenet halu
      Tv-sarjat
      44
      1855
    7. Kuvaile kaivattuasi kolmella emojilla.

      :) 😛😆😱
      Ikävä
      114
      1501
    8. Tiesitkö? Tuure ja Saana Boelius ovat sisaruksia!

      Tiesitkö? Tuure Boelius ja Saana Boelius ovat tänä syksynä kumpainenkin reality-ohjelmissa tv:ssä: Tuure Petollisissa ja
      Suomalaiset julkkikset
      35
      1442
    9. Vähäkankailla ollut ongelmia vuokra-asunnossa

      Aina ne ikävätkin asiat tulevat mediaan. Jasmin ja Marko saaneet edellisestä asunnostaan häädöt ja Jasmin todettu varatt
      Kotimaiset julkkisjuorut
      159
      1435
    10. Jos elämäsi ihminen

      on osoittanut kiinnostuksensa, niin kannattaa vastata edes jotain vaikka mikä olisi. Toista mahdollisuutta ei välttämätt
      Ikävä
      72
      1182
    Aihe