Hörhöille, että missä ne nibiru nyt viilettää?

Joko se vilahti ohi vai oliko se vain kangastus mielensopukoissa?
8141
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Uutta kangastusta ollaan hörhöjen toimesta yritetty kehittää komeetta Isonin varaan, mutta edellisestä maailmanlopusta on vielä sen verran vähän aikaa, että ei idea oikein näytä ottavan kunnolla tulta.

Globaalin tuhon suhteen taitaa foliopiporintamalla olla vähän hiljaista.

Äänestä

Kymmenisen vuotta kun odotellaan, niin eiköhän se Nibirun kolmas tuleminen ole taas edessä uuden höynäytettävän murkkuikäisporukan kasvettua. Kaksi kertaahan tuo on jo maailmanlopun tuottanut napojen kääntymisineen. Siinä välissä ehtii tapahtua jokunen pienempi maailmanloppu.
Maailman parhaasta koulujärjestelmästämme huolimatta, pahnanpohjimmaiset höynäytettävät ovat uusiutuva luonnonvara.

Äänestä

Se on vain livahtanut piiloon valtameriin kuten ilmaston lämpeneminenkin..

Äänestä
  • Kun ilmaston lämpenemistä tarkastellaan 10 v:n liukuvalla periodilla, on ilmasto lämmennyt 1990 luvun lopun jälkeenkin, tosin hitaammin.

    Äänestä

  • ljgckyhc kirjoitti:

    Kun ilmaston lämpenemistä tarkastellaan 10 v:n liukuvalla periodilla, on ilmasto lämmennyt 1990 luvun lopun jälkeenkin, tosin hitaammin.

    Kun "ilmaston lämpenemistä" tarkastellaan sopivasti liu'utettavilla periodeilla, vääristetyillä lätkämailoilla ja toisten, toisinajattelevien tiedemiesten julistamisella epätieteellisiksi sekä kriittisten tutkimusten vertaisarviointien estämisellä, kaikki on toki mahdollista ilmastouskonnon tarpeiden mukaisesti.

    Äänestä

  • Vielä höpötät... kirjoitti:

    Kun "ilmaston lämpenemistä" tarkastellaan sopivasti liu'utettavilla periodeilla, vääristetyillä lätkämailoilla ja toisten, toisinajattelevien tiedemiesten julistamisella epätieteellisiksi sekä kriittisten tutkimusten vertaisarviointien estämisellä, kaikki on toki mahdollista ilmastouskonnon tarpeiden mukaisesti.

    Kaikesta kitinästä huolimatta tosasia on se, että ihmisen osuus ilmaston lämpenemiseen on entisestään varmistunut.

    Äänestä

Otsonikerros paksunee ja reiät pienenevät, myös napojen jäät alkaneet vahvistua.

Kyse on vaan auringon ilmiöistä.

Äänestä
  • Voi voi, kun otsonikerroksella ei ole ilmastonmuutoksen kanssa mitään tekemistä Et näköjään edes ymmärrä, ettet ymmärrä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hirsipuulintu32 kirjoitti:

Joko se vilahti ohi vai oliko se vain kangastus mielensopukoissa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu