millaisen leiman he ovat saaneet palstalla:
ratikkakuski
buddy-love
runontaja
tosi..typy
miesvm_1967
Ikisinkku M
oasis79
Genio.Mente
wanha Alve
jazuli
yybee
Kuvaile yhdellä sanalla
7
155
Vastaukset
ratikkakuski -teflon
buddy-love -sekaisin
runontaja -kupla
tosi..typy -masokisti
miesvm_1967 -vajaa
Ikisinkku M -meduusa
oasis79 -ruuvi
Genio.Mente -mutteri
wanha Alve -seinäkello
jazuli -kastanjetit
yybee -vihtooMe kaikki elämme kuplassa, onnen kuplassa. Niitä syntyy ympärillemme ja särkyy ympäriltämme.
- Poks, siinä meni jonkun onni, kuplansa menettäjä tippui karuun todellisuuteen.
- Iump, onnen kupla imaisi jonkun sisäänsä.
Niitä tulee ja menee, onnellisia ja onnettomia.
- Poks, voi ei, tönäisin kuplaani. Se pisaroi miljoonin kyynelien pudotessaan kanssani alas torille, keskelle nahkaisten saappaiden voimistuvaa kumua. Marssivat ylitseni ja jättävät minut odottamaan jätekuljetuksen armoitettua kitaa.
- holopainen
ratikkakuski - varakas
buddy-love - viisas
runontaja - mukava
tosi..typy - naisellinen
miesvm_1967 - avoin
Ikisinkku M - terhakka
oasis79 - järkevä
Genio.Mente - lahjakas
wanha Alve - tuntematon
jazuli - sanavalmis
yybee - jämäkkä - ....
Puhelias. Omalta kohdalta veikkaan.
En tiedä kaikkia, mut kaikki jotka tiedän kirjaantuneen, niin pidän. Elikkä joku kirjaantumaton voi jäädä ulkopuolelle:
ratikkakuski - kirjoittelee ja keskustelee. OK :)
buddy-love - kirjoittelee ja keskustelee. OK :)
runontaja - kirjoittelee ja keskustelee. OK :)
tosi..typy - kirjoittelee ja keskustelee. OK :)
miesvm_1967 - kirjoittelee ja keskustelee. OK :)
Ikisinkku M (?) hmm
oasis79 - kirjoittelee ja keskustelee. OK :)
Genio.Mente - kirjoittelee ja keskustelee. OK :)
wanha Alve
jazuli - kirjoittelee ja keskustelee. OK :)
yybee - kirjoittelee ja keskustelee. OK :)- Ikisinkku M
Mistä tuo "hmm" tulee? luulen että kirjoittelen ja keskustelen enemmän kuin useimmat, ookoudesta saat olla eri mieltä jos niin tykkäät, enimmäkseen sinkut-palstalla tosin kirjoittelen ja niistä tämän palstan trollin "nimissäni" tekemistä lyhkäisistä avauksista en ota vastuuta.
- miesvm_1967
Ikisinkku M kirjoitti:
Mistä tuo "hmm" tulee? luulen että kirjoittelen ja keskustelen enemmän kuin useimmat, ookoudesta saat olla eri mieltä jos niin tykkäät, enimmäkseen sinkut-palstalla tosin kirjoittelen ja niistä tämän palstan trollin "nimissäni" tekemistä lyhkäisistä avauksista en ota vastuuta.
Komppaan, kyllä sä kirjoittelet ja keskustelet aktiivisesti ja laajasti ja mun näkemyksen mukaan ihan fiksustikin . Ehkä tässä tosiaan on jotain trollilatausta takana, siis tossa "hmm" kommentissa :D
Ja tämän minun kommenttini jälkeen pääsemmekin taas umpitrollin taholta puppelipoikashown pääosiin mutta who cares :D
Ja nyt... drrrrrrmmmmm.. sauna tulille ettei yybee saa etumatkaa! Se varmaan töllää pressan vastaanottoa eikä malta saunoa kuten kunnon saunafanit!
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1071163
Tunnusmerkkejä Kaivatulle
Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt621123Oletko nainen enää täällä?
En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv64853Miehen ja naisen ystävyys
Mitä järkeä on miehen ja naisen ystävyydessä jos toinen ajattelee toisesta enemmän= on rakastunut ja toivoo yhdessä oloa146846- 68747
Naisten top-5 red flagit
1. Feminismi: kertoo keskenkasvuisuudesta, välttää vastuuta tekemällä miehistä kestosyyllisen kaikkeen 2. Ylipaino: kiel107649Pyydetään tiedonantoa "hyvinvointitalo"-hankkeen nykytilanteesta
ja aikataulusta. Odotetaanko uutta hallinto-oikeuden päätöstä. Hallinto-oikeushan antoi teknisenlautakunnan lupajaosto92603- 54588
- 78561
- 39528