Siuruassa nautitaan ilmaston lämpenemisestä

Huomaa hyvin ilmastoidut housut. https://www.youtube.com/watch?v=TqC7WO7vEkE
478
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Onkos se Tykkyläinen, ilmielävä kylähullu ja julkipersu?

Äänestä
  • Onko se persu? No kyllä tuo lumisade on sitten ihmisen aiheuttama.

    Äänestä

Liekö tuo Lumitykkyläinen?

Äänestä

Kyllä tuo vähän tykkylumelta näyttää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


totisesti lämpenee kirjoitti:

Huomaa hyvin ilmastoidut housut. https://www.youtube.com/watch?v=TqC7WO7vEkE

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu