Omituista, että ette poistata palestiinalaisen terroristin aloituksia. Ne eivät kuuluu juutalaisuus- osioon.
Etusivu täynnä samaa kolmen kirjain yhdistelmää.
Palestiinan äänenkannatajako tämä sivu?
4
<50
Vastaukset
Se on vain tuo onneton kts jolla on lapsuus mennyt pieleen tukee terrorismia
- TLV - J - Street
Tämä foorumi on hyvin pitkälti pro-islamismin,Hamasin,PIJ:n,Fatahin,Iranin ym. äänenkannattaja.Palstaa ei myöskään moderoida millään tavoin,joten törkeimmätkin antisemitistiset kirjoitukset menevät lävitse ja pysyvät palstalla.Käytäntö toki rikkoo räikeästi Suomen voimassa olevaa rikoslakia,mutta kukaan ei näytä siitä välittävän.Juutalaisuus otsikkona ja ilmeisesti myöskin juutalaiset kansana sekä uskontokuntana ovat lainsuojattomia ja siten "vapaata riistaa".
Mitä tällainen kertoo toisaalta Suomi24:sta,mitä taas toisaalta suomalaisesta yhteiskunnasta ja sosiaalisesta mediasta yleisesti?
Juutalaisviha,antisemitismi elää ja voi erinomaisen hyvin Suomessa. - 9+0765
Oletko ollut yhteydessä ylläpitoon tuossa asiassa? Ehkä kannattaisi.
- KTS (Ei kirj.)
Me kannatamme SUOMEN virallista ulkopolitiikkaa myös tällä foorumilla.
Laitalahkolaisten kiukuttelut jätetään sikseen.
HYVÄ!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 646237
- 635639
Vimpelin liikuntahallilla tulipalo?
Katsoin, että liikuntahallista tuloo mustaa savua. Sitten ovet pärähti hajalle, ja sisältä tuli aikamoinen lieska. Toise1284585- 573909
- 143815
- 323239
- 683009
- 592856
- 702609
- 471960