Miten kannattaisi tehdä omatekoinen neste jota kaataisi myyränkoloihin? Mitä jos kusen sekaan laittaisi rikkiä niin mitä siitä tulisi?
Pahanhajuinen litku myyränkarkotukseen?
risikukki
1
95
Vastaukset
- Got nothing
Kusista rikkiä?
Jos kusi on pakko jotenkin liittää tähän, niin vedäpä kunnon lärvit. Menet sitten kusemaan jokaiseen myyränkoloon. Toivon mukaan kuolevat alkoholimyrkytykseen.
Tai ainakin ovat tarpeeksi pierussa mennäkseen naapurin tontille.
Teoria vaan. Virtsan alkoholipitoisuus on melko pieni.
(Viikon rännin jälkeen myyrät saattavat viimein kyllästyä, kun tulva vaikuttaa olevan pysyvä) Menevät sitten todennäköisesti naapurin tontille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Saako kantaa asetta
Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup272624Mies mitä ajattelet naisista?
Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.1192622Mitä laitatte karjalanpiirakan päälle?
Voita tietenkin, mutta mitä muuta? Itse yleensä juustoa, jotain leikkelemakkaraa ja tuorekurkkua342051Kerro kaivattusi
Jokin tapa/piirre mikä sinua viehättää ja mistä hän voisi myös tunnistaa itsensä.592033Vakkuri puhuu että Suomi joutuu sotaan.
Hänen mukaansa asiantuntijat ovat yhtä mieltä että Suomi joutuu sotaan Venäjän kanssa. En tiedä kuinka lähellä se on, mu3861525- 601113
- 2591049
- 541037
- 151956
- 45928